Emekli, dul ve yetim aylığı alanlar kaçırmayın! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, TEB 1750 TL veriyor!

Emekli, dul ve yetim aylığı alanlar kaçırmayın! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, TEB 1750 TL veriyor! Milyonlarca emeklinin beklediği haber nihayet geldi.

Ekonomi 30.07.2021 - 12:16 30.07.2021 - 12:18 Volkan Arık

Emekli, dul ve yetim aylığı alanlar kaçırmayın! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, TEB 1750 TL veriyor! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti bbva ve TEB Bankası tek tek açıkladı. Emeklilerin promosyon miktarları zam yapıldı. Yeni emeklilerin de faydalanacağı bu kampanya sayesinde emekliler ek 1750 liraya kadar ödeme alabilecek. Emekliye promosyon detayları ve ayrıntılar haberimizde...

Milyonlarca emekli maaşlarını alma taahhüdü vermeleri durumunda bankalardan emekli promosyonu alabiliyor. 2021 yılının Temmuz ayında emekli maaşlarına yapılan zammın ardından promosyon ödemelerine de zam geldi. Emekli promosyon ücretleri bankalara göre değişiklik gösterirken ödemeler Nerede İse 1750 TL'ye kadar yükseliyor.  Sadece emekliler değil aynı zamanda dul ve yetim maaşı alan vatandaşlar için de promosyon fırsatı var. Bankalarla 3 yıllık taahhüt yapan ve bu süreyi dolduran emekliler için 2 promosyon ödemeleri de başlıyor. Ayrıca yeni emekli olan vatandaşlar da bu fırsatlardan faydalanabiliyor. Emekli promosyon ücretleri konusunda bazı bankalar hiçbir e koşulu istemiyor bazıları ise ek ürün kullanma ve otomatik fatura talimatı gibi koşullar sunuyor.

emekli-dul-ve-yetim-ayligi-alanlar-kacirmayin-ziraat-bankasi-halkbank-vakifbank-garanti-bbva-teb-1

YAPI KREDİ DEN 1750 TL PROMOSYON ÖDEMESİ

Türkiye'de bulunan milyonlarca emekliye özel yeni bir kampanya yapan Yapı Kredi emekli promosyon ücretleri ile ilgili detaylı bilgiler paylaştı. Emekli maaşı için Yapı krediyi tercih eden ve aylık net maaşı 2500 TL ve üzerinde olan emekliler Yapı Kredi'den 1750 TL emekli promosyon ücreti alabilecek. En yüksek nakit promosyon ödemesini Yapı Kredi yaparken bankada verilen en düşük promosyon 1200 TL. Ayrıca Yapı Kredi emekli maaş müşterilerine aynı zamanda TL birikim hesaplarında 6 ay Hoşgeldin faizi Avantajları da sunuyor. Emekliler Yapı Kredi'den özel indirimli ihtiyaç kredisi de çekebiliyor.

emekli-dul-ve-yetim-ayligi-alanlar-kacirmayin-ziraat-bankasi-halkbank-vakifbank-garanti-bbva-teb-2

GARANTİ'DEN ARKADAŞINI GETİR KAMPANYASI

Promosyon dönemi yavaş yavaş yaklaşmaya devam ederken yeni bir kampanya da Garanti BBVA tarafından yapıldığı nokta emekli arkadaşını davet et kampanyasını duyuran Garanti Bankası mevcut emekli maaş müşterilerine davet ettikleri her arkadaşları için 150 TL nakit tek promosyon ödemesi yapacak. Farklı bir bankadan emekli maaşını alan ve Garanti Bankası'na Taşıyan vatandaşlar ise 1500 TL'ye Varan nakit promosyon fırsatları sunuluyor.

emekli-dul-ve-yetim-ayligi-alanlar-kacirmayin-ziraat-bankasi-halkbank-vakifbank-garanti-bbva-teb-3

 2021 AKBANK EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ

Akbank maaşını taşıyan emeklilere 500 liradan başlayan ve 1.250 TL'ye kadar yükselen promosyon imkanı sağlıyor.

QNB FİNANSBANK 2021 EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ

1500 TL'ye kadar olan vatandaşlara QNB Finansbank tarafından sağlanan promosyon ödemesi 1000 TL olurken 2.500 TL'ye kadar olan vatandaşlara ise 1300 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Bankanın 2500 liranın üstünde maaş alan emeklilere verdiği promosyon ise 1600 lira.

emekli-dul-ve-yetim-ayligi-alanlar-kacirmayin-ziraat-bankasi-halkbank-vakifbank-garanti-bbva-teb-4

İŞ BANKASI 2021 EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ NE KADAR?

İş Bankası maaşını taşıyan emeklilere bin 500 liradan düşük maaş almaları durumunda 750 TL, 1500 2500 TL arasında maaş almaları durumunda 875 TL ve 2500 lira üzerinde maaşı almaları durumunda ise bin lira promosyon ödemesi yapıyor.

emekli-dul-ve-yetim-ayligi-alanlar-kacirmayin-ziraat-bankasi-halkbank-vakifbank-garanti-bbva-teb-5

YENİ EMEKLİLERDE YARARLANABİLİYOR

Emekli promosyon ücretleri halihazırda emekli olan vatandaşlara verildiği gibi Yeni emekli olan vatandaşlara da sağlanıyor. Yeni emekli olan vatandaşların maaşlarını taşımak için bir ay beklemeleri gerekiyor. 1 ayı dolduran vatandaşlar ilk maaşlarını çektikten sonra 2 maaşlarını doğrudan yeni bankalar üzerinden alabiliyor ve promosyon ücretleri ile birlikte alıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@