Emekliye son dakika müjdeli haber geldi. Emekli vatandaşlara bankalar tarafından ödeme yapılacak ve bu ödeme hep hesabınızda kalacak. Emekliye müjde olarak verilecek olan bu haberde son dakika kampanyası belli oldu. Emekli vatandaşlar kendi emekli maaşı almış oldukları Banka hesabı üzerinden artı para başvurusu yaparak kredi puanına göre yüksek limitlerde de onay alabilir. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank gibi kamu bankalarının başlatmış olduğu bu kampanya sonrasında özel bankalar ve katılım bankaları daha kampanyaları yapmaya devam ediyor. Verilecek olan ödemelerin herhangi bir limiti bulunmadığı gibi kendi emekli maaşı hesabınız üzerinden alacağınız için başvuru yapmanız gerekiyor. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekliye artı para ödemesi

Kamu bankaları emekli olan vatandaşlara sürekli olarak güncel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli maaşını kendi Bankasından alan vatandaşlara 10.000 TL'ye kadar artı para imkanı sunuyor. Emekli maaşınızı eğer kamu bankalarından alıyorsanız banka şubelerine giderek veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredili mevduat hesabı başvurusu yapmanız gerekiyor. Ayrıca emekli maaşı hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte kendi maaşınızın olduğu hesap üzerinden mobil uygulamaya giriş yaparak buradan da başvuru yapabilir ve sonucu hemen öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler Bu kampanyaya katılabilecekleri gibi ayrıca maaş taşıması durumunda 750 TL'ye kadar da emekli promosyonu alabilecekler. 

emekli_1232-1

Özel bankalarda kampanyaya dahil oldu

Emekliye artı para kampanyasına katılan özel bankalarda kendi Bankasından maaş alan vatandaşlara hem artı para hem de kredi kartı vereceğini duyurdu. Örnek olarak verecek olursak maaşınızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız Garanti bankası'nın mobil uygulamasına girerek buradan artı para başvurusunda bulunabilirsiniz. Kampanya yapan bankalar emekli maaşınızı aldıktan hemen sonra sizlere yapacakları kampanyalar hakkında bilgiler vereceklerdir. Emekli maaşınızı özel bankadan alıyorsanız Emekli promosyonu ve bankanın emekliler için vermiş oldu özel emekli kredisi kampanyalarında katılabilirsiniz. Hangi bankadan emekli maaşı alıyorsanız o bankanın resmi internet sitesine girerek güncel kampanyaları öğrenebilir ve artı para nasıl alır bunun hakkında bilgiler alabilirsiniz.