Emekli maaşını 2500 TL ve üzerinde almakta olan vatandaşlar için müjdeli haber geldi. Kuveyt Türk Bankası tarafından yapılan duyuru ile birlikte birçok emekliyi kendi bankasına çekmeyi başarması ile birlikte diğer bankaları da bu yarış içerisine dahil etmiş oldu.

Ülkemizde yaklaşık olarak 6 milyon emekli vatandaş yaşam sürmektedir. Söz konusu vatandaşlar ise emekli maaşlarını istemiş olduğu banka üzerinden alabilme özgürlüğünü elinde bulundurmaktadır. Bununla birlikte bankalar emekli vatandaşlara özel devamlı olarak promosyon kampanyaları düzenlemektedir. Özellikle son dönemlerde bankalar tarafından sık şekilde çalışmalar yerine getirilmektedir. Kuveyt Türk Bankası'nda yapılan son duyuru ile birlikte emekli maaşını 2500 TL ve üzerinde alanlar için önemli bir promosyon düzenlediği belirtildi. Diğer bankaları da böylelikle bu yarış içerisine çekmiş oldu.

Özellikle son zamanlarda bankalar tarafından emeklilere yönelik devamlı olarak müjdeli haber duyuruları yerine getirilmektedir. Türkiye'de her 10 vatandaştan birisinin emekli olmasından ötürü bankalar açısından önemli bir durumdur. Emekli maaşını Kuveyt Türk Bankası aracılığı ile almak isteyen vatandaşlar 1000 TL'ye kadar promosyon ödemesi alabilmektedir.

Kuveyt Türk Bankası Emekli Promosyonu Kampanyası

SGK tarafından alınmakta olan emekli maaş ödemeleri için Kuveyt Türk bankasına taşınması durumunda alınacak olan promosyon miktarı 2500 TL ve üzerindeki maaşlar için 1.000 TL, 1.500 TL ile 2500 TL arasındaki emekli maaşlar için 875 TL, 1.500 TL ye kadar olan emekli maaşlarına da 750 TL gibi bir tutarda ödeme yapılmaktadır.

Emekli Promosyonu Kampanyası Şartları Nelerdir?

En yakın Kuveyt Türk Bankası şubesine giderek başvurularınızı rahat bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Mevcut emekli maaşlarını ise en az 3 yıl kaydı ile banka aracılığı ile almayı taahhüt edilmesi durumunda promosyon almaya hak kazanılacaktır. Aksi bir durumda promosyon alınması mümkün değildir.

emekli-maasi-2500-tl-ve-uzerinde-olan-vatandaslara-1000-tl-odeme-basladi

Yapılacak müracaatın ardından emeklilik maaşını şubeden çekmesi sonrası promosyonu almak için başvurularını yerine getirmelidir. Böylelikle promosyon ödemeleri 3 gün içerisinde değerlendirilerek hesaplara yatırılmaktadır. Emeklilerde bazı kişiler birden fazla maaş alabilme hakkına sahiptir. Sizler de birden fazla emekli maaşı alıyorsanız o zaman birden fazla promosyon ücreti de almanız mümkün olmayacaktır. Bu durumda sadece emekli maaşlarındaki toplam değerlendirilerek bir defaya mahsus promosyon verilmektedir.