Emekliler için yapılan son dakika haberinde özellikle nakit ihtiyacı olan kişilere verilecek 1 maaş avans limiti ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden alan kişiler için yapılan Bu kampanyada Garanti Bankası Kendi resmi internet sitesi üzerinden duyuru paylaştı. SGK üzerinden almış olduğunuz emekli maaşını eğer Garanti Bankası aracılığı ile çekiyorsanız bankadan 2000 TL ve 2.500 TL'ye varan nakit promosyon fırsatlarından yararlanabileceksiniz. 

Garanti Bankası üzerinden Emekli promosyonu alabilmeniz için SGK tarafından belirlenmiş olan koşullara göre işlem yapacaksınız. Garanti Bankası üzerinden Emekli promosyonu almak isteyen kişiler 3 yıl boyunca bu bankadan maaşını almayı taahhüt etmesi gerekiyor. 

Garanti Bankası vermiş olduğu emekli promosyonlarında kişilerin almış oldukları maaşlara göre işlem yapmaktadır. Garanti Bankası 1500 lira emekli maaşı alan kişilere 1500 TL emekli promosyonu verirken 1500 TL ile 2500 TL arasında emekli maaşı alan kişilere 2000 TL 2.500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan kişilere ise 2500 TL emekli promosyonu vermektedir. 

Bankadan emekli maaşı alıyorsanız ve daha önce emekli promosyonu kullanmadıysanız Garanti Bankası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek maaşınızı almadan hemen emekli promosyonu alabilirsiniz. 

Birden fazla maaş ödemesi alan kişiler tek bir maaş için promosyon talebinde bulunacaktır. Garanti Bankası şubelerine giderek emekli maaşınızı bu bankaya taşımak istiyorsanız Garanti Bankası şubesinde emekli promosyon sözleşmesini imzalayarak paramızı alabilirsiniz. 

emekkli (1)-11

Garanti Bankası emekli kampanyaları

Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar bir tek promosyon değil birden fazla kampanya ile birlikte acil nakit ihtiyaçlarını çözebiliyor. Son zamanlarda özellikle Garanti Bankası emekli kampanyaları ile birlikte işlem yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilecek. Garanti Bankası emekli maaşımız üzerinden alacağınız ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler banka şubelerine giderek veya bankaların resmi internet sitesine girerek buradan başvuru gerçekleştirebilir. Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi gibi ayrıca borç kapatma kredisi kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek sadece kimliğiniz ile birlikte emekli maaşı üzerinden ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz.