Bankalar emekli maaşlarını bankadan almayı taahhüt eden emekli vatandaşlara cazip teklifler sunmaktadır. Peki hangi banka ne kadar promosyon ödemesi veriyor? Koşullar neler? 3000 TL üzerinde maaş alan emekliye 3000 TL ek ödeme müjdesinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Bankalar, emekli maaşlarını bankalarından almak için taahhüt veren emeklilere cazip teklifler sunmaktadır. Emeklilerse en iyi promosyon veren bankadan emekli maaşını almak için bankaların sunduğu promosyon ödemelerini yoğun bir ilgiyle takip ediyor. Başvuru esnasında SGK tahsis talep formu içerisinde maaş almak istediğiniz bankayı işaretlemediyseniz ilk olarak maaşınız Ziraat Bankası'na yatırılacaktır. 

Bankaların SGK ile gerçekleştirdiği anlaşma gereğince, emekliler artık maaşlarını talep ettikleri bankadan alabilecekler. Emekli olan vatandaşlar ise bankaya müracaat ederek ya da e-Devlet sistemi aracılığıyla maaşlarını talep ettikleri bankaya taşıyabilme hakkına sahiptir. 

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Ödemesi Veriyor? İşte O Bankalar!

Ziraat Bankası Promosyon Ödemesi

Emekli maaşları 1.500 TL'nin altında olan vatandaşlara 500 TL, 1.500 TL ve 2.500 TL arasında olan vatandaşlara 630 TL, 2.500 TL ve üzerinde olan vatandaşlara ise 800 TL promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Bankaya emekli maaşı tahhütü vererek sizde promosyon ödemenizi alabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın verdiği promosyon ödemesine yönelik ayrıntıları müşteri hizmetlerinden ya da Ziraat Bankası resmi internet adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Akbank Promosyon Ödemesi

Emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 1.800 TL, 1.500 TL- 2.500 TL arasında olan vatandaşlara 2.150 TL, 2.500 TL ve üzerinde olanlara ise 2.500 TL promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda emeklilere, maaşları hesaba yatmadan 2 gün önce maaşlarını çekme fırsatı sunulmaktadır. Akbank resmi internet adresi üzerinden ödemeye yönelik ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz.

İş Bankası Ne Kadar Promosyon Ödemesi Yapıyor?

Emekli maaşı 1.500 TL'den daha az olan emeklilere 1.800 TL, 1.500 TL ve 2.500 TL arasında olanlara 1.900 TL, 2.500 TL ve üzerinde olanlara ise 2.100 TL promosyon ödemesi verilmektedir. Emeklilerin Maximum ve ek kartlarına senelik aidat ücreti talep edilmiyor. Her ay, hafta içi mesai saatleri içerisinde İŞCEP ve İş Bankası İnternet Şubesi'nden diğer banka hesaplarına gerçekleştirilecek 3 para transferi için ücret talep edilmemektedir.