Milyonlarca emeklinin yüzünü güldürecek gelişme ING Bank’tan geldi.

Milyonlarca emeklinin yüzünü güldürecek gelişme ING Bank’tan geldi. ING Bank, bu sene içerisinde promosyon hakkı olan vatandaşlar için sevindiren haberi verdi. Bankanın promosyon kampanyası kapsamında maaş tutarınıza göre koşulsuz 7000 TL’ye kadar nakit promosyon ödemesi hesaplarınızda olacak. Ancak bu promosyon ödemesinden yararlanmak için son başvuru tarihini kaçırmayın. 

Emekli maaşını ING Bank’a taşıyanların yüzü gülecek. ING Bank, emekli promosyon kampanyası kapsamında milyonlarca emeklinin nakit ihtiyacına çözüm buluyor. Emekli maaşını söz konusu bankaya taşıyanlar ve 3 yıl maaş alma sözü verenlerin hesaplarına tam 7000 TL para yatacak. Ancak bu promosyon kampanyasından faydalanabilmek için hemen başvuru yapmanız gerekiyor.

ING BANK’TAN SEVİNDİREN PROMOSYON KAMPANYASI

ING Bank, promosyon kampanyasını açıkladı. Bu yıl içerisinde promosyon hakkı olan vatandaşları yakından ilgilendiren kampanyayla ilgili beklenen duyuru geldi. Bu kapsamda ilgili banka tarafından maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 7000 TL’ye kadar akit promosyon ödemesi yapılacak. Bu kampanyadan yararlanmak için ING şubelerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

7000 TL HESAPLARA YATACAK

ING Bank’ın çok sayıda emekliyi ilgilendiren promosyon duyurusu ile ilgili araştırmalar sürüyor. ING Bank tarafından sunulan bu kampanya ile verilecek olan promosyon tutarı emeklilerin maaşlarına göre belirlenecek. Banka, 7000 TL’ye kadar nakit promosyon imkanı sunacak. ING Bank’ın promosyon kampanyasından yararlanmak için emeklilerin maaşlarını 3 yıl boyunca ING Bank’a taşımaları gerekiyor. ING Bank 1 aylık toplam gelire göre emekli promosyon ödemesi şöyle;

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

-    1.500 TL’ye kadar (1.500 TL hariç): 4.650 TL promosyon ödenecek.
-    1.500 TL-2.500 TL arası (2.500 TL hariç): 5.800 TL promosyon ödenecek
-    2.500 TL ve üzeri: 7.000 TL promosyon ödenecek.