Emekli maaşı alan kişilere 4000 TL ödeme verilecek: Son dakika haberi olarak verilen ve emekli maaşı alan kişilere verilecek olan bu 4000 TL kredi ödemelerinde banka üzerinden emekli maaşı almanız durumunda sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecektir. Emekli maaşı almış olduğunuz hesap üzerinden alacağınız 4000 TL ihtiyaç kredisi en düşük faizli olacak hem de masrafsız olarak sizlere sunulacaktır. Kampanya yapan bankaların başında gelen Halkbank Bankası kendi Bankası üzerinden emekli maaşı alan müşterilere 4000 TL'ye kadar istedikleri zaman kullanabilecekleri bir kredi limiti oluşturdu. Emekli olan kişiler acil paraya ihtiyaçları olması durumunda Kredi başvurusunu bu şekilde yapabilecek ve onaylanan kredilerinde hemen aynı gün içerisinde kullanabilecek. Para ihtiyacı olan emekliler için 4 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veren bankalar şu şekilde...

Halkbank'tan 4000 TL'ye kadar mini kredi kampanyası

Halkbank emekli olan müşterilere sürekli güncel kampanyalar yaparak acil ihtiyaçlarında kullanabileceği Kredi paketleri hazırlıyor. Halkbank emekli maaşı alan müşteriler 4000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanarak bu kredileri istedikleri zaman ödeme yapabilirler. 36 ay vadeye kadar yapılacak olan bu krediler de ilk taksit ödemesini de 3 ay erteleme olarak yapabilirsiniz. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu bankanın resmi internet sitesinden veya bankanın internet bankacılığı üzerinden hızlı bir şekilde yapılıyor.

Ziraat Bankası emekli olan kişilere 4000 TL ödeme veriyor

Bir diğer devlet bankası olan Ziraat Bankası da emekli olan müşterilere ihtiyaç Kredisi olarak anında kullanabilecekleri 4000 TL kredi limiti oluşturdu. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız 4000 TL'ye kadar hemen kredi onayı alabilir ve onaylanan Kredinizi de hemen kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapacak olan emekliler bu bankadan maaş alıyorsa bankanın vermiş olduğu kredi kampanyası ile birlikte ayrıca yüksek limitli krediler de kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerine giderek veya Ziraat Bankası resmi internet sitesine girerek başvuru yapabilirsiniz.

Garanti bankası'ndan emekli olan müşterilere 4000 TL kredi

Garanti Bankası emekli olan müşterilere 4000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız sizlerde 4000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden yapılan bu kampanya ile birlikte 4000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler belirtilen şartlar dahilinde hemen Kredi onay alabilirler. Garanti Bankası şubelerinden sadece kimliğiniz ile birlikte masrafsız olarak başvuru yapabileceğiniz 4000 TL emekli kredisi için ayrıca mobil uygulama ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden de işlem yapılabilir. Garanti Bankası 4000 TL haricinde emekli olan müşterilere 2.500 TL'ye kadar emekli promosyonu 10.000 TL'ye kadar nakit avans ve 200 bin TL'ye kadar da ihtiyaç ve borç kapatma kredisi vermektedir.

emekli-maasi-alan-kisilere-4000-tl-odeme-verilecek-son-dakika-haberi-geldi

ING bank emekli olan kişilere 4000 TL Ödeme yapacak

ING bank üzerinden de emekli olan kişiler 4000 TL'ye kadar mini Kredi kampanyasına katılabilir. Acil para ihtiyacın olduğu zaman ING bank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler 4000 TL'ye kadar hemen onay olabiliyorlar. Emekli maaşınızı ING bank üzerinde ise banka şubelerine giderek veya bankanın internet sitesine girerek başvuru yapabilir hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte 4000 TL'ye kadar kredinizi mobil uygulama üzerinden de kullanabilirsiniz.