Emekli maaşlarının artık vatandaşı zorladığı günlerde bir nebze de olsa bankaların promosyon tutarları imdada yetişti. Bu arada müşteri kapma yarışına giren bankalardan ise promosyon güncellemeleri artarda geliyor.

Açlık sınırının da yarısına gerileyen maaşları ile hayatta kalamaya çalışan emekliler en son 7 Bin 500 TL promosyon için yazılı basında "sefaletin resmi çizildi" başlıkları attıran kareler vermişlerdi ki, yeni rekor promosyon tutarı 8 bin 250 lira oldu.

ING, emekli maaş promosyonunda diğer bankaları geride bırakarak, 8 bin 250 TL’ye yükseltiğini duyurdu.

Yeniçağın duyurduğu habere göre ING emekli maaşını taşıyanlara, maaş tutarına göre 7.000 TL’ye varan ek koşulsuz nakit promosyon verecek ve ayrıca, 5 emekli arkadaşını daha ING’li yaptığı taktirde, ek olarak 1 bin 250 TL’ye varan promosyon ödeyecekler.

Bu arada adeta ortalık kızıştıran emekli maaş promosyonlarında artarda yapılan güncellemele ekeliler arasında, bankaların kısa süre içerisinde promosyon tutarını 10 Bin liraya yükselteceği haberlerine neden olarak, bir bekleme durumu da ortaya çıkarttı.

Beşiktaş Fenerbahçe Derbinde Mansur Yavaş Damgası! Mansur Yavaş Hangi Takımlı? Beşiktaşlı mı? Fenerbahçeli mi? Beşiktaş Fenerbahçe Derbinde Mansur Yavaş Damgası! Mansur Yavaş Hangi Takımlı? Beşiktaşlı mı? Fenerbahçeli mi?