Emekli promosyonlarında dev adımlar atılıyor. Özellikle de 9000 TL'lik promosyonu almak isteyen SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri için geri sayım başladı. Yüksek promosyon ödemelerinde bizleri neler bekliyor? İşte detaylar...

Emekli maaşınızı belirtilen bankadan almak isterseniz 3 yıl taahhüt ile nakit promosyon üç gün içinde hesabınıza yatırılacak. Yalnızca bununla kalmayacak 9000 TL ile birlikte ikramiye paranızı da alacaksınız. İNG Bank, emekli vatandaşlar için yeni bir promosyon teklifiyle gündeme geldi. Emeklilik maaşını bu bankaya taşıyanlara özel olarak belirlenen yeni promosyon miktarları, birçok müşteriyi mutlu edecek gibi görünüyor.

Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor! Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor!

ing-1-1280x720

9000 TL Promosyon Fırsatı!

Bankanın yaptığı son duyuruya göre, emeklilere maaşlarının tutarına bağlı olarak 9.000 liraya varan promosyon imkanı sunulacak. İlk kez maaşını İNG'ye aktaran emeklilere ek olarak 4.000 lira da otomatik fatura talimatı için ekstra promosyon verilecek. Ayrıca, banka, emeklilere özel olan ve mobil uygulamalarında yer alan "Cebimdeki Danışman" hizmeti sayesinde, emeklilerin fiziksel olarak şubeye gitmelerine gerek kalmadan, uzaktan bağlantı ile maaşlarını kolayca taşımalarını sağlayacak. Bu yenilikçi hizmet, bankacılık işlemlerini daha pratik hale getirerek emeklilere büyük bir kolaylık sunuyor.