Emekli Maaşını O Bankadan Alanlar, 100.000 TL'ye Kadar Kredi Alabilecek! Son dakika kampanyası detayları paylaşıldı.

Emekli Maaşını O Bankadan Alanlar, 100.000 TL'ye Kadar Kredi Alabilecek! Akbank resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklaması ile beraber emekli aylıklarını Akbank'a Taşıyan vatandaşlar, 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisini cazip faiz oranları ile alabilecek nokta detaylar haberimizde...

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, belirli koşullar dahilinde istedikleri zaman bu banka üzerinden kredi müracaatı işlemlerini yapabilecek ve emekli kredileri düşük faiz oranları ile kullanabilecek. Akbank son dönemlerde özellikle de emekli vatandaşlara yönelik gerçekleştirmiş olduğu muhteşem kredi kampanyaları ile gündeme gelmeye devam ediyor Buna göre düşük faiz oranları ile emekli kredisi ile emekli kredisi ile beraber borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, Akbank tarafından sunulan 100 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayabilir ve 24 aylık vade seçeneği ile 100.000 TL'lik nakit para yanında cebe atabilir.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek! Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek!

Akbank emekli kredisi için gerekli şartlar nelerdir?

kkred-haberleri

Akbank üzerinden verilmekte olan emekli kredisi açısından koşullarının başında öncelikli olarak emekli maaşını Akbank'a üzerinden alınması gerekir. Akbank üzerinde emekli maaşının olmaması durumunda emekli maaşının bu bankaya taşınması işlemlerinin yapılması ile en az 3 yıl boyunca bir başka bankaya gitmeyecek şekilde sadece bu banka üzerinden emekli maaşının alınması sözünün verilmesi karşılığında banka memurları otomatik bir şekilde 100.000 TL'ye kadar kullanılabilecek ihtiyaç kredisi kampanyasının önünüze getirecek.

Emekli vatandaşlardan talep edilen bir başka şart ise 70 yaşına kadar emekli olması ile diğer bankalardan kırmızı kalem kara liste ya da avukatlık gibi çeşitli durumların olmaması gerekir. Bu şartların yerine getirilmesi ile beraber vatandaşlar, 36 ay için maaşlarını Akbank üzerinden alma söz vermeleri halinde kendilerine 2500 den 3000 tl ye kadar emekli promosyon ödemeleri verileceği gibi diğer taraftan ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 100 bin TL'ye kadar kredi kampanyası düzenlenecek.