Emekli maaşını Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank Halkbank ve Akbank üzerinden alanlar dikkat!

Emekli maaşını Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank Halkbank ve Akbank üzerinden alan tüm vatandaşlara maaş müşterisi olmaları halinde uygun faiz oranlarıyla nakdi kredi ödemesi yapılacağı açıklandı.

Destek kredileri, başvurularınızı emeklilik hesapları üzerinden yaparak hem özel bankalar hem de kamu bankaları aracılığıyla sizlere sunulmaktadır. Garanti Bankası Halkbank VakıfBank, Ziraat Bankası ve Akbank bugün itibarıyla başlayan ve ay sonuna kadar devam edecek kampanyalara katılacak tüm vatandaşlara emekli kredisi sağlıyor.

Başvurunuzu emeklilik hesabınız üzerinden yapmanız halinde, kredi onayı alabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara maaş müşterisi olmaları durumunda uygun faiz oranları ile anında ödeme yapılacaktır. Tek seferde kredi başvurularının cep telefonlarından mesaj gönderilerek onaylanabildiği bu kampanyalar kapsamında kredi ödemeleri aynı gün içerisinde hesaplara yatırılmaktadır.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, emeklilik hesaplarının bulunduğu bankadan aldıkları internet bankacılığı şifresi ile banka şubelerine gitmeden online olarak kredi işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyor. Bankaların internet bankacılığını kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız öncelikle bir şifre oluşturmanız gerekiyor ve ardından daha önce bu bankalardan kredi ve kredi kartı kullandıysanız ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

50000 TL'ye kadar onay almanız durumunda size verilecek olan bu kredilerde banka şartlarını sağlayan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay kredi ödemesi yapılıyor.