Emekli Maaşları yattı mı? Emekli maaşları bayramdan önce yatar mı?

Emekli maaşları yattı mı? Bayramdan önce Emekli maaşları yattı mı? Bir çok vatandaş Emekli maaşları yatmadığı yönde haberler veriyor. Daha önce 10 mayıs Emekli maaşları hesaplara

Ekonomi 11.05.2021 - 10:52 11.05.2021 - 10:58 Berkay Keskin

Emekli maaşları yattı mı? Bayramdan önce Emekli maaşları yattı mı? Bir çok vatandaş Emekli maaşları yatmadığı yönde haberler veriyor. Daha önce 10 mayıs Emekli maaşları hesaplara ne zaman geçecek merak ediliyor.

13 Milyon Emeklinin Ramazan Bayramı öncesi 1100 TL hesaplara geçmişti. Emekli maaşlarıyla ilgili 10 Mayıs 2021'de Emekli maaşları yatacak haberleri yayınlanmıştı. Ancak 11 Mayıs tarihine geldiğimiz de Emekli maaşları yatmadığı görülüyor. Peki Emekli maaşları bayramdan önce yatar mı? Emekli maaşları yattı mı merak ediliyor.

Emekli Maaşları yattı mı?

Emekli maaşlarıyla ilgili 10 mayıs'ta hesaplara geçecek haberleri gerçeği yansıtmıyor. Şu an için Emekli maaşları bayramdan önce yatacak haberleri gerçeği yansıtmıyor. Emekli maaşları Mayıs 2021'de normal tarihte yatacak gibi görünüyor.

Memur maaşları yattı mı?

Her ayın 15'in yatan memur maaşları ise erken yatılacak. 13 mayıs ve 15 mayıs tarihleri Ramazan bayramına gelmesiyle memur maaşları 10 mayıs pazartesi günü hesaplara yattı.

Emekliler bunu karıştıyıyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Memur maaşlarının 10 mayıs tarihinde ödeneceğini duyurmuştu. Bir çok emekli de Memur maaşları gibi Emekli maaşları da hesaplara yatacağını bekliyordu. Ancak şu an için Emekli maaşları yatmadı ve 2 gün içerisinde yatması beklenmiyor.

Emekli Maaşları bayramdan sonra hesaplara geçirilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@