Emekli maaşlarını alanlar dikkat! 100 bin TL ödeme almak için 3 banka sizleri bekliyor

Emekli maaşı alanlara, maaşlarını taşımadan önce 3 farklı banka tarafından SMS ile 100.000 TL nakit kredi sunulmaktadır. Denizbank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası, bu kredi fırsatını duyurmuştur. Bankaların açıklamalarına göre, kredi başvuruları 5 dakika içinde sonuçlandırılacak ve başvuran kişilere kredi imkanı sağlanacaktır. Ancak bu krediyi kullanmak isteyenlerin kredi notlarının yüksek olması önemlidir.

Denizbank Emekliye 100.000 TL Kredi

Denizbank, 100.000 TL kredi kullanmak isteyenlere belirli şartlar koymaktadır. Emekli maaşını Denizbank'tan alanlar hızlı sonuç alabileceklerdir. Ancak emekli maaşı bu bankada bulunmayanlar için kredi notunun 1200 ve üzerinde olması gerekmektedir. Başvuru için "KREDİM TC KİMLİK DOĞUM TARİHİ (GG.AA.YY)" şeklinde bir mesaj göndermelisiniz. Doğum tarihinizi noktalama işareti olmadan yazmalısınız. Örneğin, 4 Haziran 1986 doğumlu bir kişi doğum tarihini "04.06.86" olarak yazacak ve bu mesajı gönderecektir.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası 100.000 TL Emekli Kredisi

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Akbank ve Yapı Kredi Bankası da özellikle emekli maaşı müşterilerine 100.000 TL'ye kadar kredi sunmaktadır. Bu bankalar, kredi başvurularını banka şubesine gitmeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde sonuçlandırır. Başvuranlara 3 dakika içinde kredi sonucu iletilir. Akbank ve Yapı Kredi Bankası, internet bankacılığı numarası dışında başvuracak kişilerin bankanın şartlarına uygun olması durumunda internet sitesinde bulunan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da kredi imkanı sağlar.