Emekli Maaşlarını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Üzerinden Alanlara Ödeme Haberi Verildi! Son Dakika!

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Emekli maaş hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini yapabileceğiniz kamu bankaları, sizlere uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı birşekilde hesaplarına yatırılarak, aynı gün içinde kullandırılacaktır. 

EMEKLİYE KREDİ

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizlerde 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz onay alabilirsiniz. ilk taksit ödemenizde 3 ay ertelemeli olarak kredi başvurusunda bulunabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara 12 ay 24 ay ve 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak katılabiliyorsunuz. 

BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Emekli maaşı, kamu bankaları üzerinde olan vatandaşlar, sadece ihtiyaç kredileri değil dilerlerse Borç kredisi de kullanabilecekleri bu kampanyalar üzerinden ihtiyaç kredisi ile birlikte bu işlemleri yaparak, diğer bankalardaki olan borçlarını da kapıda bilmektedirler. Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşlara kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde verilecektir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyalarda, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi haricinde ayrıca konut kredisi ve taşıt kredilerinde düşük faiz oranlarıyla birlikte işlem yapacağını açıkladı.