Emekli Nakit İhtiyacı İçin Bankalar Seferber Oldu! 100.000 TL Yüksek Ödemeler Resmi Olarak Başladı.

Emekli vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanarak tüm banka borçlarınızı kapatmak isteyen kişilere duyuru yapıldı. Emekli maaş hesabınız üzerinden alacağınız ve 24 ay vadeye kadar sizlere işlem yapılacak olan bu kredi kampanyalarında 100.000 TL onay almak isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilmektedir.

Emekli olan vatandaşlara 18 Temmuz itibariyle nakit dağıtılacak! Emekli nefes alacak! Emekli olan vatandaşlara 18 Temmuz itibariyle nakit dağıtılacak! Emekli nefes alacak!

Devlet bankaları ile birlikte bazı özel bankaların başlamış olduğu bu kampanyada, seferberlik ilan edildi ve 100.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan emeklilerden kredi notuna bakılmadan, onay verileceği duyuruldu. Devlet destekli olarak alacağınız yüzbin TL kredilerde, emekli maaşınızı almış olduğunuz banka üzerinden işlem yaparak, yüksek limitlerde kredi kullanmanız mümkündür. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlara duyuru 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 36 ay vadeli olarak kredi kullanmak isteyen kişiler, 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi, başvurusunda bulunuyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız ve emekli maaşınızı bu bankaya taşımanız durumunda sizlere verilecek olan yüksek limitlerde krediler hızlı bir şekilde alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, kredi başvurusunda bulunmak için en yakın banka şubesine giderek de işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedir. Emekli maaşını hesabınız üzerinden ayrıca sizlere 750 TL emekli promosyonu da verilmektedir. 

emekli-22 (2)

Denizbank, emekliye borç kapatma kredisi verecek

Denizbank üzerinden borç transferi kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan ihtiyaç kredisi olarak SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz durumunda emekli olan vatandaşlar, borç kapatma kredisi alabileceklerdir. 32 80 numarası haricinde banka şubelerine giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank üzerinden borç transferi kredisi kullanmak isteyen emekliler maaşlarını bu bankaya taşımaları kaydı ile kredi kullanabilir, diğer bankadaki olan güncel ihtiyaç kredisi ve güncel kredi kartı borçlarını Denizbank'a taşıyabilirler. 100000 TL kredi kullanmanız durumunda banka sizlere sadece 24 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturma imkanı sunmaktadır.