Emekli olan kişilerin banka üzerinden nakit ihtiyaçları için artık çok kolay yöntemler var. Bankalar üzerinden kredi almak isteyen emeklilere yeni bir kampanya yapıldı. Bu kampanya daha önceleri de vardı ama kimse bilmiyordu. Emekli olan ve paraya ihtiyacı olan kişilerin bu kredileri hemen alacakları SMS kampanyaları da oldukça merak ediliyor. Tek bir bankadan değil, birden fazla bankadan başvuru yaparak hemen onay alabileceğiniz ve sadece emekli olan kişilere, emekli kredisi verileceği bu kampanyalar resmi internet sitelerinden duyuruldu.

Pandemi döneminde sıkıntı yaşayan emeklilere, bankalar kredi vermeye devam etmişti. Bu kredilerde SMS ile onay alan ve daha sonra bankaya gitmeden kredi kullanan kişiler vardı. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, bu sistem devam ediyor olduğunu bilmiyorlar. Artık tüm işlemlerinizi bankaya gitmeden de yapabilirsiniz. Bankalar SMS ile bu kredi kampanyalarını başlattılar.

Emekli Maaşı Alan Kişilere, 36 Ay Vadeli, Akbank Kredisi

Emekli olan kişilere, banka hızlı ve anında onay veriyor. Akbank üzerinden kredi almak isteyenlere, SMS ile ve Akbank Direkt üzerinden kredi ile işlem yapılıyor. Akbank’ın yaptığı bu kampanya da düşük faiz oranları ile kredi almak istiyorsanız, kredi için banka şubelerine gitmeden de işlem yapacak ve emekli kredisi kullanacaksınız. Özellikle emekli maaşı bu bankalardan olan kişiler, emekli kredisi adı altında kredilerini hemen hesaplarına Akbank Direkt uygulamasından yapacaklardır. Akbank Direkt kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredinizi hemen hesaba atabileceksiniz. SMS ile ne kadar kredi onayı aldığınızı öğrenmek istiyorsanız, SMS kredi başvurusu için Kredi yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı 4425 numarasına gönderin. 44 25 numarasına gönderdiğiniz mesaj sonrasında banka 5 dakika içinde sizlere kredi sonucunu verecektir.

kredi-haber24-05072021

QNB Finansbank’tan SMS Kredisi ile Emekliye Nakit

QNB Finansbank üzerinden SMS kredi başvurusu yapacak olan kişiler, belirli şartlara uygun olması durumunda kredilerini hemen aynı gün içinde alabilecekler. SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler, kredilerinin başvurusu için TC kimlik numarasını 5030 numarasına gönderebilirler. Bu şekilde başvuru yapılacak ve onay alacak olan emekliler, SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra mesajda size ne kadar kredi onayı gösterilir. Bu onaylı tutarı bankadan kullanabilirsiniz.