Emekli olan kişiler için 2000 TL ödeme haberi 5 bankadan yayınlandı. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank, Halkbank ve Denizbank kendi bankasından emekli maaşı alan kişilere 2000 TL nakit ödemesi yapacağını açıkladı. Verilecek olan bu destek paketinde bankalar kişilere emekli olması durumunda nakit avans limiti hazırlayacak. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank, Halkbank ve Denizbank üzerinden alıyorsanız, başvurunuzu yaparak 2000 TL ödeme alabileceksiniz. 

Emekliye 2000 TL ödeme başvurusu yapmak isteyenler bankalar ile iletişime geçmesi gerekiyor. Verilecek olan 2000 TL ödeme kişilerin emekli maaş hesapları üzerinden artı para olarak verilecektir. 2000 TL'ye kadar ödeme alan kişiler emekli olması durumunda bu paraları istedikleri zaman kullanacaklar ve düzenli ödemeler yapması durumunda ise 2000 TL üzerinde de işlem yapabileceklerdir. 2000 TL'ye kadar işlem yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar ayrıca 10.000 TL destek kredisi de kullanabilecek.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank, Halkbank ve Denizbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler, bu 5 bankadan işlem yapmak istiyorsa en yakın banka şubesine giderek veya bankanın internet sitesinden giriş yaparak internet bankacılığı üzerinden 2000 TL kullanabilir. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank, Halkbank ve Denizbank üzerinden aldığınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte, mobil uygulamalarına giriş yaparak bankaların artı para için başvurusunda bulunabilirsiniz. 2000 TL ve üzerinde değerlendirmeye girilecek olan artı para başvurunuz değerlendirmesi kısa sürecek ve size hemen onay verilecektir. 

emekli-olan-kisilere-2000-tl-odeme-haberi-yayinlandi-resmi-gazetede-cikti-hemen-basvuru-yaparak-1

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank, Halkbank ve Denizbank resmi internet sitesi üzerinden de yayınlanan bu haberler ile birlikte, sizlerde emekli maaşınızı bu bankalara taşıyarak bankaların emekliler için yaptığı kampanyalara katılabilirsiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank, Halkbank ve Denizbank şubelerine giderek kampanyalar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca bu bankalar kişilere 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi vermektedir.