Emekli olan kişilere son dakika önemli bir açıklama geldi. Tek şartı olan bu kampanyaya katılan emekliler, 2.500 TL'ye kadar para alabilecek. Üstelik alacakları bu parayı geri ödeme şartı olmadan işlem yapacaklar. Emekli olan kişilere, 2.500 TL'ye kadar verilecek olan bu para, promosyon olarak hesabınıza yatıyor. Yapı Kredi Bankası yaptığı duyuru ile birlikte, bu parayı hemen anında hesaplara yatıracağını söyledi. Emekli olan kişilere, hızlı ve anında sonuç veren Yapı Kredi Bankası, şu anda Türkiye'de en yüksek emekli promosyonu veren banka oluyor. 

Emekli olan kişilere, bankalar üzerinden yeni başlatılan promosyon kampanyası, oldukça ilgi görüyor. Özellikle özel bankalar, SGK tarafından verilen bu promosyonları almak isteyenlere, anında destek sunuyor. Sizlerde eğer SGK üzerinden destek alarak, bu emekli promosyonlarını almak istiyorsanız, 750 TL'ye kadar kamu bankalarından alabileceksiniz. Kamu bankaları haricinde bu para üzerinde işlem yapan özel bankalar oluyor. Özel bankalar üzerinden 2.500 TL'ye kadar da promosyon veren banka Yapı Kredi Bankası olmaktadır. 

2.500 TL'ye kadar emekli promosyonu almak içinde bazı şartlar var. Bu şartlardan birincisi, emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankası'ndan almanız. Yapı Kredi Bankası üzerinden aldığınız emekli promosyonlarında, ayrıca emekli arkadaşlarınızı da referans gösterirseniz, kişi başı 250 TL alma imkanınız var. 

Banka 2.500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan kişilere, 1750 TL emekli promosyonu veriyor. 3 arkadaşını getiren kişilere de kişi başı 250 TL veriyor. 3 tane olarak şart koşmayan banka en fazla 3 kişi için para ödüyor. Eğer tek bir arkadaşınızı getirirseniz, banka 250 TL promosyon verecektir. İki kişi için 500 TL, üç kişi içinde 750 TL alabileceksiniz.

emekliye-2500

Emekli promosyon ve Emekli referans başvurularını da banka şubelerine gitmeden yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına girerek, buradan başvurunuzu yapabilirsiniz. Ana menüde, SGK işlemleri adı altında bu destekler için başvurular verilmektedir. Detaylı bilgi için yapikredi.com.tr adresine girebilirsiniz.