Emekli Olan Kişilere Anında Destek İmkanı! Emekli Maaşı Alanlara Ödeme 32.000 TL Olacak.

Emekli maaş alan vatandaşlara destek imkanı kamu bankaları tarafından yapılmaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 32000 TL ihtiyaç kredisi, kullanmanız mümkündür. Emekli maaş hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara Ziraat Bankası başta olmak üzere, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sağlanacaktır. Cep telefonunuz üzerinden internet bankacılığını kullanıyorsanız başvurularınızı başka banka şubelerine gitmeden de emekli kredisi olarak alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu 32000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında özellikle ekonomik sıkıntı yaşayan ve acil durumlarda kredi almak isteyen vatandaşlara destek vermektedir. Bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden almanız şartı ile bankadan kredi başvurusu yapma imkanı sizlere sunulmaktadır. 

Akaryakıta 00.00'dan Sonra Zam Geliyor! Benzin 40 Motorin 45 TL Oldu Olacak! Akaryakıta 00.00'dan Sonra Zam Geliyor! Benzin 40 Motorin 45 TL Oldu Olacak!

Emekli maaşınızı bu bankalardan almıyorsanız maaş, taşıma işlemleri sonrasında daha yüksek limitlerde kredi kullanabilirsiniz. 32000 TL ihtiyaç kredisi sadece kendi bankasından emekli maaş alan ve daha önce bu bankalardan kredi kullanıp, düzenli ödeyen vatandaşlar için geçerli bir gelir belgesiz kampanyadır.

Başvurular nasıl yapılır?

Size en yakın Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilir ve onaylanan tutarı aynı gün içinde kendi hesabınıza yatırabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde kredi ödemeleri de yapılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda düşük faiz oranlarıyla kredi vereceğini açıkladı. 32000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen vatandaşların 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilecekleri bu nakit kredi kampanyası haricinde banka şartlarına uygun olan kişilere ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı da sunulmaktadır.