Emekli Olan Kişilere Devlet Destekli 75000 TL Borç Kapatma Kredisi Verilecek, Şartlar Duyuruldu

Emekli Olan Kişilere Devlet Destekli 75000 TL Borç Kapatma Kredisi Verilecek, Şartlar Duyuruldu. Uygun faizlerle verilecek. Emekli kredisi devlet destekli olacak. İşte detaylar...

Ekonomi 16.08.2021 - 11:21 16.08.2021 - 11:22 Vural Pars

Emekliye 75 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi veriliyor. Sizler de eğer emekli iseniz ve borç kapatma kredisi almak istiyorsanız bazı bankalardan kredi başvurusu yapabilir ve düşük faizlerle 36 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Emekli olan kişiler özellikle kredi notu düşük olmasında bile maaş taşıması yaparlarsa kredilerini kullanabilirler. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin 75 yaşına kadar olması ve bankalardaki kredi ve kredi kartı borçları için bu krediyi alabilmeleri öngörülüyor.

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler maaş taşınmasından sonra tüm banka borçlarını kapatacaklardır. İşte sizlere 75 bin TL'ye kadar emekli borç kapatma kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

Denizbank 75000 TL borç kapatma kredisi

Emekliler için hazırlanan bu kredi kampanyasında emekli olan kişiler borç kapatma kredisi olarak 75000 TL kredi kullanabilir. Bunun için size en yakın banka şubesine giderek başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru yaparken maaş taşımasında taahhüt etmeniz gerekli. Eğer Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bu şartlara uygun olmanız gerekiyor. Banka kredi onayı verdikten sonra sizin diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatacak maaşınızı Deniz Bankası'na taşıyacak ve kredinizi kullanılacaktır. 36 ay vadeye kadar verilen bu krediler de ilk taksit ödemesinide üç ay ertelemeli olarak yapabilirsiniz.

Şekerbank 75000 TL emekliye borç kapatma kredisi

Şekerbank üzerinden de 75 bin TL'ye kadar emekli olan kişiler borç kapatma kredisi alabilmektedirler. Sizlere en yakın banka şubesine giderek bu kredi için bilgi alabilirsiniz. Başvurular banka şubelerinden kimlikle yapılıyor. Kredi başvurusunda bulunan kişiler maaşlarını taşınması durumunda kredilerini kullanabilirler. Kredi onayı aldıktan hemen sonra sizlere ne kadar faiz oranları ile birlikte hangi bankalardaki borçlarının kapatılacağı da söylenecektir. Kredi başvuru şartlarına uygunsanız hızlı bir şekilde Onay alabileceksiniz

son-dakika-2500-tl-odeme-yapilacak-atmden-cekilecek-duyurusu-sonrasinda-rekor-kirildi1
HSBC Bank 75000 TL borç kapatma kredisi

Emekli maaşınızı HSBC Bank şubelerine taşıyarak hemen Kredi başvurusunda bulunabilir ve tüm banka borçlarınızı hızlı bir şekilde kapatabilirsiniz. Size en yakın HSBC Bank şubesine giderek 36 ay vade ile 75000 TL borç kapatma kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Daha önceden eğer bu bankadan kredi veya kredi kartı kullandıysanız da daha düşük faizlerle ve size özel kredi kampanyaları ile birlikte işlem yapacaksınız. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler şartları uygun olmaları durumunda hemen bankalar üzerinden tüm borçlarını kapatır ve kredilerini kullanırlar. HSBC Bank emekli olan kişilere ayrıca 1500 TL'ye varan emekli promosyonları da verecektir. Bu kredi ve promosyonları alabilmeniz için emekli maaşınızı bu bankaya taşımanız gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@