Acil Para ihtiyacı olan emekliler için yapılan kampanyalarda özellikle emekli maaşını kamu bankalarından alan vatandaşlar istedikleri zaman bu bankalar üzerinden nakit imkanından faydalanabilirler. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden kampanya duyurusu yapıldı. 3 kamu Bankası üzerinden yapacağınız işlemler ile birlikte acil Para ihtiyacı olan emekliler en düşük 2000 TL ve üzerinde işlem yaparak Kredi kullanabilecek. Özellikle ihtiyaç kredisi almak isteyen ve düşük limitler olduğu için kredi onayı alamayan kişiler için yapılan Bu kampanyada emekli maaşını Bu banka üzerinden alan ve şartlara uygun olan tüm emekliler 75 yaşına kadar 2000 TL ödeme alabilecek.

Ziraat Bankası

Kamu Bankası ve emekli Bankası olan Ziraat Bankası emekli olan müşterilere 2000 TL ve üzerinde ödemeleri Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden 7gün 24saat yapacak. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler Bu banka üzerinden almış oldukları emekli maaşı ile birlikte Ziraat Bankası üzerinden düşük faizle 36 ay vadeli Kredi kullanabilecek. Daha önce bu banka üzerinden kredi kullanmış olsanız bile banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek ve verilen bu sonuç dahilinde sizlere kredi kullandıracak. İlk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabileceğiniz bu Kredi kampanyasına katılacak olan kişiler ayrıca bankanın diğer emekliler için yapmış olduğu kampanyalara katılarak işlem yapabilecek. 

VakıfBank

Vakıfbank kendi bankası'ndan emekli maaşı alan kişilere 2.000 TL'ye kadar emekli ödemesi yapıyor. Emekli maaşınızı Vakıfbank üzerinden alıyorsanız emekli kredisi odur altında 2000 TL ve üzerinde işlem yapabilirsiniz. Emekli maaşınızı bu bankaya taşımış olmanızdan sonra sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve verilecek olan bu sonuç ile birlikte Kredi kullanmış olacaksınız. Vakıfbank müşterisi olan kişiler ayrıca bankanın internet bankacılığını kullanarak Bu banka üzerinden yüksek limitli kredi kullanabilecek. 

krediler-323-5

Halkbank

Halkbank üzerinden de işlem yapmak isteyen kişiler ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa 2000 TL ve üzerinde bu bankadan emekli maaşı alması durumunda mobil uygulama üzerinden işlem yapabilecek. Halkbank internet sitesi üzerinden yapacağınız başvuru 5 dakika içerisinde sizlere sonuç olarak geri dönecektir. Detaylar bankanın resmi internet sitesine girerek öğrenebilirsiniz.