Emekli olan kişilere son dakika olarak yeni bir kampanya haberi başladı. Emekli olan kişilerin banka şubelerinden 5000 TL ile 25000 TL arasında devlet destekli olarak Kredi verileceği duyuruldu. Emekli olan kişiler kendi bankalarından maaş almaları durumunda bu kredileri hızlı bir şekilde alabilecek. 

Ziraat bankası'ndan emekliye 5000 TL ile 25000 TL arasında hızlı kredi

Ülkemizin kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan müşterilere 5000 TL ile 25000 TL ye kadar acil ihtiyaç kredisi kampanyası yapılıyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler Bu kredileri istedikleri zaman ödeyebilirler. Kredi aldıktan sonra 36 ay vadeye kadar işlem yapacak olan emekliler ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yaparak ve üç ayda bir ödeme yaparak kredi kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası şubelerinden ve Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve 5000 TL ile 25000 TL arasında ödemeleri hesabınıza yatırabilirsiniz. 

Vakıfbank'tan emekliye 25 bin TL'ye kadar hızlı ödeme

Vakıfbank üzerinden emekli olan müşteriler de hızlı ödeme alarak hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisine başvuru yapabiliyor. Acil ihtiyaçlarımızın olması durumunda Vakıfbank üzerinden kredi kullanabilir ve kullanmış olduğunuz bu Kredi ile birlikte tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Vakıfbank yaptığı kampanya sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilere kendi banka şubelerinden işlem yapıyor ve ayrıca internet sitesi üzerinden kredi imkanı sağlıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekliye bu bankadan maaş alması durumunda mobil uygulamaya girerek istediği zaman internet bankacılığı üzerinden 25000 TL kredi kullanabilecek. 

0-1

Garanti bankası'ndan 25000 TL ödeme

Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişileri en az 5 En fazla 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası yapılıyor. Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız 5000 TL ile 25000 TL arasında hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bankadan yapılan açıklama ile birlikte sizler de başvuru için en yakın banka şubesine gidebilir veya bankanın mobil uygulamasını kullanarak Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişiler 10 dakika içerisinde Kredi sonucunu alacak ve emekli maaşı bu bankada olmanız durumunda da daha yüksekliklerde düşük faizli kredi kullanabileceksiniz.