Emekli olan kişiler 25 bin TL'ye kadar bankaların yapmış olduğu bu kampanyaya katılarak, acil nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde hallediyor. Emekliye verilen 25000 TL nakit kredi kampanyası kamu bankaları haricinde özel bankalar tarafından da yapılmaya başlandı. Banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka müşterisi olmanız ve banka internet bankacılığı şifresi ile birlikte giriş yapmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifresi ile giriş yaptıktan sonra mobil uygulama üzerinden kullanacağınız 25000 TL ihtiyaç kredisi sizlere masrafsız ve gelir belgesiz olarak verilecek krediniz hemen hesabınıza yatacaktır. 

Banka müşterisi olmayan kişilerde bankaların SMS kredi servisine kullanarak 25 bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyor. Emekli olan kişiler için verilen 25000 TL nakit ödeme sizin t.c. kimlik numaranızı üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında onaylanacak. Daha önce bankalardan kredi kullanmış olan kişiler daha yüksek limitlerde de kredi kullanabilecek. 

Ziraat Bankası yapmış olduğu açıklamada 25 bin TL'ye kadar emekli kredisi vereceği olan müşterilerine hızlı bir şekilde sonuç vereceğini ve mobil uygulama üzerinden istedikleri zaman bu kredi için başvuruda bulunabilecekleri hakkında bilgileri verdi. Ziraat Bankası 25000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankadan maaş almanız durumunda internet bankacılığına giriş yaparak veya Ziraat Bankası mobil uygulamasına girerek hemen 25000 TL için ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

krediler1412-5

36 ay vadeye kadar verilecek olan 25000 TL ihtiyaç kredisi sizlere destek amaçlı kullandırılacak ve bu parayı İstediğiniz zaman hesabınızdan çekeceksiniz. Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de belirtilen şartlara uygun olan ve emekli maaşına banka şubelerinden alan kişiler başvuru yaparak Vakıfbank ve Halkbank emekli kredisi kampanyasına katılabilir.

Özel bankalardan Denizbank yapmış olduğu emekli kampanyası ile birlikte 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verirken ayrıca 5000 TL nakit avans limiti 2.500 TL'ye kadar emekli promosyonu ve 100 bin TL'ye kadar da borç kapatma kredisi imkanı sunuyor. Size en yakın DenizBank şubesine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek başvuru yapabilir ve sonucunu hemen öğrenebilirsiniz.