Emekli olan vatandaşlara 18 Temmuz itibariyle nakit dağıtılacak! Emekli nefes alacak!

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 36 ay vadeli olarak yeni bir kredi kampanyası başlatıldı. Emekli olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere bu tarih itibariyle 50000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı açıklandı. 

Ziraat Bankası Acil Para İsteyenlere Gece Açıklaması Yaptı! Acil Para İsteyenler Hemen Başvuru Yapması Gerekiyor Ziraat Bankası Acil Para İsteyenlere Gece Açıklaması Yaptı! Acil Para İsteyenler Hemen Başvuru Yapması Gerekiyor

Gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan, Nakit kampanyasında, emekli maaşını bankalar üzerinden alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilecektir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu kredi kampanyası ile birlikte vatandaşları hızlı bir şekilde 36 ay vadeli kredi imkanı sağlamaktadır. 

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar başvurularını internet bankacılığı hesabı üzerinden istedikleri zaman yapabilmektedirler. Kamu bankaları üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, emekli maaş almış oldukları banka hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi kullanabilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almak istiyorsanız, maaş, taşıma işlemlerinizi, sigorta kurumundan veya e devlet üzerinden yapabilirsiniz. Emekli maaşınızı bu bankalara taşıdıktan sonra 750 TL'ye varan emekli promosyonlarından da faydalanmanız mümkündür. 

Emekli maaş alan vatandaşlar, bu bankalar üzerinden kredi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, bankaların yapmış oldukları tüm kredi kampanyalarına şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi ve diğer kredi kampanyaları adı altıyla başvuru yapabilmektedir.