Emekli olanlar ve emekli olacaklar için sevindirici haber geldi. Türkiye’nin büyük bankalarından olan 3 büyük banka emekliler için yaptıkları ve herhangi bir belge istemeden vereceklerini bildirdikleri nakit ihtiyaç kredilerini ilan ettiler.

Peki bu bankalar hangileri ve ne kadar ödeme ile ihtiyacı olan vatandaşlara bu desteği sağlayacaklar? Haberimizin devamını okuyun…

Ülkemizde portföy hacmi geniş olan ve müşteri sayısı yüksek olan 3 büyük banka emeklileri de düşünerek bir nakit destek kredi kampanyası yapacaklarını açıkladılar. Bu 3 büyük banka tam 33bin TL kredi desteği sunacak. 

Akbank, Denizbank, Garanti BBVA Bankaları 33bin TL’Lik Emekli Destek Kredisini Şartsız Koşulsuz Olarak Sağlayacaklar

Akbank, Denizbank, Garanti BBVA Bankaları 33bin TL’lik emekli destek kredisini şartsız koşulsuz olarak sağlayacaklar. Bu bankalarda hesabı olan ve devletten maaş hak ediş ödemelerini bu bankalardaki hesaplarına yatan emekliler, maaş müşterisi olmaları nedeniyle ek bir belge sunmaksızın bu kredi imkanından yararlanabilecekler. 

Yıllarca çalışarak emekli olan ve emeğinin hakkını alan ancak güncel şartlarda ekonomik olarak zorluk çeken ya da bir ihtiyacını karşılamak isteyen emekli vatandaşlarımız, bu kredilerden yararlanmak için ne yapacaklar? Nereye başvurmanız gerekmekte? Hangi işlemler gerçekleşmeli? Detaylar nelerdir? 
Öncelikli olarak bu kampanyayı yapan üç büyük banka ek bir gelir belgesi talep etmemektedir. Çünkü emekli olan vatandaşlarımızın maaş hesapları bu banka hesaplarına yatma şartı geçerlidir. Kredi notu için bir sorgulama gereksinimi olmayacaktır. Gelen maaş garantör olarak görülecektir. 
Bankalar bazında kampanyayı incelememiz gerekir ise; 

Akbank Emekliler İçin Nakit Destek Kampanyası

Akbank’ın duyurduğu ve vatandaşlara sosyal medya kanalından açıkladığına göre, maaş hesabı sahibi emekli vatandaşlar belge sunmaya gerek olmadan Akbank’ın mobil uygulaması olan Akbank Direkt üzerinden başvuru yapabilecekler. Uygulama bireylere özel olduğu için krediler sekmesi altında kişilere özel tanımlanmış olan nakit destek kredisi 33bin TL ye kadar uygun ve düşük faiz oranları ile birlikte uygun vade seçenekleri ile kullanılabilecek. Bu kredi kullanımda belge istenmemesi büyük kolaylık olacak. Uygulama üzerinden başvuru yapamayan emeklilerimiz, şubelere giderek bu kampanya detaylarını öğrenerek kredilerini kullanabilir ve hesaplarında talep ettikleri kadar tutarı onay sonrası görebilirler. 

Denizbank Emekliler İçin Nakit Destek Kampanyası

Denizbank emekli olmuş olan ve bankalarından maaş alan müşterileri için kefilsiz, şartsız, koşulsuz ve belge talep etmeden kredi vermekte. 33bin TL ye kadar nakit ihtiyaç kredisi veren Denizbank, başvuruları şubelerinden alabilmektedir. Ayrıca Denizbank telefon hattından bilgi alabilirsiniz. Size verilen bilgi ile ilgili numaraya kısa mesaj olarak başvuruda bulunabilir ya da Deniz mobil uygulaması üzerinden masraf alınmadan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Onaylanacak olan kredi miktarınız hemen anında hesabınıza geçecektir. 

Garanti BBVA Emekliler İçin Nakit Destek Kampanyası

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Garanti BBVA üzerinden hak ettikleri maaş ödemelerini alan emeklilerimiz 33bin TL ye varan tutarda kredi kullanımı yapabiliyorlar. Garanti bankası emekli maaş müşterisi iseniz ve maaş hesabınız bulunuyorsa emekli destek krediniz size özel vade ve faiz oranları ile sizin için tanımlanmış olacaktır. Garanti bankası şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, garanti BBVA internet sayfasından da başvuru yapabilirsiniz. Emekli olan ve Garanti BBVA maaş müşteri olmayan kişiler için de kredi puanına bakılarak bu kredi fırsatından yararlanmaları sağlanmaktadır. İhtiyaçlarınızı yarına ertelemeyin sloganı ile Garanti BBVA emeklileri düşündüğünü gösteriyor ve birkaç adım ile başvuruların kolaylıkla yapılabileceğini vurguluyor. 

Emeklilerimiz için sunulan ve size özel şartlar ile hazırlanmış olan bu kampanyadan faydalanmak için acele edin ve ihtiyacınız olan tutarı hesabınıza aktarın.