Emekli Olanlara Müjdeli Haber: Ziraat Bankası Şubelerine Gidip Alın! Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlar için yeni bir duyuru paylaştı.

5 Dakika İçinde Sonucu Verilen 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Bugün Gündem Oldu! 5 Dakika İçinde Sonucu Verilen 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Bugün Gündem Oldu!

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında nakit ihtiyacı olan emekliler için yeni bir kampanya duyurusu paylaşıldı. Ziraat Bankası yapmış olduğu bu nakit kredi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirerek, kredi imkanı sunmaktadır. 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak verilecek bu yeni kredi kampanyasına katılacak olan emeklilerin, bankadan maaş alma şartı ile birlikte düşük bir kredi notu olsa bile onay verileceği açıklandı. 

Ziraat Bankası üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen emekliler emekli maaşlarını ilk olarak bu bankadan alması gerekiyor. Emekli maaşınızı başka bir bankada ise size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek emekli maaşınızı taşımak istediğinizi ve diğer bankadaki olan tüm borçlarınızı kapatarak maaşınızı buradan almak istediğinizi belirtirseniz, Ziraat Bankası Bireysel Müşteri Temsilcisi, sizlere yardımcı olmaktadır. 

Emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinde olan vatandaşlar ise bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilir veya en yakın banka şubesinden sadece kimlikleriyle birlikte gelir belgesiz işlem yapabilir. 

Emekli maaşını bu bankadan alan ve daha önce nakit kredi kullanan kişiler ise internet bankacılığı üzerinden yapacakları kredi başvuruları ile birlikte düşük faiz oranlarından yararlanarak kredilerine hızlı birşekilde hesaplarına yaptırabilmektedirler. Cep telefonunuz üzerinden atacağınız mesaj ile birlikte sizlerde kredi başvurunuzu kolay birşekilde yapabilecek ve 50000 TL üzerindeki kredilerde ise yirmidört ay vadeli nakit kredi kullanabilecek ve diğer bankadaki olan borçlarınız da kapatabileceksiniz. Ziraat Bankası haricinde kredi kullanacak olan vatandaşlar, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de emekli maaş alıyorsa bu bankalar üzerinden de aynı kredi kampanyalarına katılarak, işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.