Emekli oldum diyenlere ödeme haberi son dakika geldi! Maaşınızı bankadan alıyorsanız 10.000 TL fazla para alacaksınız. İşte haberimizin tüm detayları sayfamızda.

Emekli maaşını Akbank, Denizbank ve İNG Bank bağlamında alan vatandaşlar için güzel bir kampanya startı verilmiş durumda. Bu anlamda gelir belgesiz, şartsız olarak 10.000 TL ek olarak ödeme alma şansınız bulunuyor. Bu parayı dilediğiniz vakit kullanabileceksiniz. Akbank, Denizbank ve İNG Bank , emekli, tüketici kredisi olarak verecekleri bu kredilerde 10000 TL kullanacak olan vatandaşlar amacıyla 3 sene vadeye kadar ödeme tablosu oluşturmaktadır. Almış olduğunuz tüketici kredisi kampanyası ile eş güdümlü sizlerde başka bankadaki olan borçlarımızı kapatarak başka bankalardaki borçlarda ödeme sıkıntısını da giderebilirsiniz. İlk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak yapabileceğiniz bu kredi kampanyasına müracaat gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar banka şubelerinden ve banka internet sitesi üzerinden prosedür yapabiliyor. 

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Akbank, Denizbank ve İNG Bank üzerinden emekli olan vatandaşlara müracaat nasıl yapılır?

Akbank, Denizbank ve İNG Bank üzerinden emekli olan vatandaşlar müracaatlarını gerçekleştirmek istiyorlarsa internet bankacılığını kullanarak süratli bir şekilde prosedür yapabilecek.  Akbank, Denizbank ve İNG Bank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olan bu kredi kampanyalarına katılabilir. Nakit ihtiyacınızın olması halinde müracaatlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyalarına, internet bankacılığı üzerinden prosedür gerçekleştirmek isteyen emekliler, kendi emekli maaşı hesapları üzerinden bir şifre oluşturması gerekiyor. 

Oluşturmuş olduğunuz şifre ile eş güdümlü internet bankacılığı mobil uygulamasına giriş yaparak buradan tüketici kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve onaylanan tutar, anında kendi emekli maaşı hesabımıza yatırabilirsiniz. Emekli maaşınızı ilk defa Akbank, Denizbank ve İNG Bank şubelerine taşıyacaksınız banka, sizi ayrıca, 3000 TL'ye varan emekli promosyon olanağı da sunmaktadır. Bu şekilde süratli bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirerek ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli 3 vadeli olarak kredi kullanacaksınız.