Ekim ayında promosyon ödemeleriyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Bankalar, promosyon miktarlarını artırdı. Üstelik bir haftadan kısa sürede hesabınıza nakit promosyon yansıyor. İşte maaşınıza göre alacağınız ödemeye dair detaylar...

Emeklilere özel promosyon dönemi Ekim ayında başladı. Bu ay içerisinde, emekli maaşını üç yıl süresince aynı bankadan alma taahhüdünde bulunan kişilere maaşlarına bağlı olarak değişen promosyon tutarları sunuluyor. Bankalar, emeklilere yönelik bu fırsatlarını resmi web siteleri aracılığıyla duyuruyor. Ekim ayı promosyon kampanyalarının öncülerinden biri olan Garanti BBVA, emeklilere özel avantajlar sunuyor.

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu! Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu!

Garanti BBVA Güncel Promosyon Miktarı

Garanti BBVA'nın Ekim ayına özel başlattığı kampanya kapsamında, maaşını bu bankadan üç yıl süresince alma taahhüdü veren emeklilere sunulan promosyon miktarları şöyle:

  • Maaşı 3.500 TL'nin altında olanlara: 4.500 TL
  • Maaşı 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara: 5.250 TL
  • Maaşı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara: 6.750 TL
  • Maaşı 10.000 TL'den daha yüksek olanlara: 7.500 TL

Emekli maaşlarının 17 Ekim'den itibaren tahsis numarasının son rakamına göre SSK ve Bağ-Kur emeklilerine ödendiği bu dönemde, emekliler bankaların sunduğu ek promosyonlara büyük ilgi gösteriyor. Garanti BBVA'nın sunduğu bu fırsattan yararlanmak isteyenler veya daha fazla bilgi edinmek isteyenler, bankanın resmi web sitesini inceleyebilirler.