Bankadaki kuyruğun sebebi ortaya çıktı. Yüzlerce vatandaş sıraya girdi ve SSK Bağ-Kur EYT emekli promosyonu için başvurdu. Bu ay sonuna kadar süreniz var. Eğer rekor promosyon istiyorsanız işte şartlar...

Emekli promosyonunda yeni gelişmeler yaşandı ve emeklilere yüksek promosyon ödenmeye başlandı. Böylelikle emekliler artık daha fazla nakit promosyon alıyor. Bankadaki kuyruğun sebebi de sonradan öğrenildi. Vatandaşlar, özel bankanın diğer bankalardan daha fazla promosyon verdiğini anladı.

İş Bankası Yeni Promosyonunu Duyurdu: 12 Bin TL!

Son zamanlarda bankalar, emekli vatandaşları müşteri tabanlarına katma gayesiyle promosyon miktarlarını yükseltiyor. İş Bankası'nın son açıklamasına göre, 30 Ekim'e kadar emekli maaşını bu bankaya aktaran ve burada üç yıl kalmayı taahhüt edenlere promosyon olarak 12 bin TL sunulacak. Maaşını bu bankaya aktarmak isteyen emekliler, bunu bankanın online platformları üzerinden hızla gerçekleştirebilirler. Tabii ki, bu işlemi banka şubelerini ziyaret ederek de yapabilirler. Maaşını aktaran emeklilere, maaşlarının ilk seferde tam olarak yattığı tarihten itibaren üç gün içerisinde bu promosyon ödeniyor. Eğer bu cazip tekliften yararlanmayı düşünüyorsanız, son tarih 30 Ekim'i unutmayın!

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

işbankası-8