Bankalar arasındaki promosyon rekabetinde fark açıldı. Çünkü bir özel bankanın kampanyasında emeklilere maaş tutarlarına göre rekor oranda ödeme yapılacak.

Emekliler için banka promosyonlarındaki artış, ek gelir sağlamada önemli bir role sahip oldu. Hem özel hem de kamu sektörü bankaları, emekli maaş promosyonlarında yeni düzenlemelere gittiler.

En Yüksek Promosyonu Hangi  Banka Veriyor?

Emekli maaşına ek olarak verilen promosyonlar değişkenlik göstermekte. Özellikle de bazı bankalar rekor oranda promosyon ödemesi yaparak emeklilerin dikkatini çekmektedir. Bu promosyonlardaki miktarlar, emekli maaşlarının büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik göstermekte. Örneğin, 10 bin TL ve üzeri maaş alan emeklilere 7500-8000 TL arası bir promosyon sunuluyor. Ancak maaşı 3500 TL ve altı olan emeklilere sunulan promosyonlar 3000-5000 TL aralığında. Özellikle QNB Finansbank ve Kuveyt Türk, bu alanda en yüksek promosyonu sunan bankalar arasında. Bu bankalar, yüksek maaş alan emeklilere 8 bin TL bonus öneriyor. İş Bankası, Yapı Kredisi ve Garanti BBVA ise 7500 TL'lik bir promosyonla emeklilere destek olmayı hedefliyor.

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

EN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

Öte yandan, Halkbank, Şekerbank ve Ziraat Bankası farklı maaş grupları için 3000-5000 TL aralığında promosyonlar sağlıyor. ING Bank, potansiyel müşterilere cazip gelmek adına 4000 TL'ye kadar olan nakit ödül teklifini gündeme getiriyor.