Son günlerde emeklilere yapılacak ödemelerden söz edilirken, 11.700 TL'lik önemli bir ödeme gözden kaçtı. 4a, 4b veya 4c emeklisiyseniz, tek imza atmanız bu parayı almanızı sağlıyor. İşte detaylar...

Emekli nakit promosyon kampanyalarında bir ilk yaşanıyor. Bazı bankalar çıtayı iyice yukarı çıkardı. Çeşitli kampanyalar dahilinde emeklilere hem nakit hem de bonus olarak ödeme yapacaklarını açıkladılar. 

17 Ekim'de Emekliye 11.700 TL Ödenecek

Emeklilere güzel bir müjde! Farklı emekli gruplarına, yani 4A, 4B, 4C, SSK ve Bağkur emeklilerine ekstra 11.700 TL ödeme yapılacak. Bu ekstra maaş ödemeleri, 2023 Ekim ayında başlayarak, tahsis numarasının son rakamına göre belirlenen sırayla hesaplara aktarılacak. SSK ve Bağ-Kur emeklilerine yapılacak maaş ödemeleri 17 Ekim 2023'te başlayacak. Bu ekstra ödeme haberiyle beraber, bankalar da emeklilere özel promosyon kampanyalarını duyurmaya başladılar. Özellikle Ekim ayında bu promosyonlardan yararlanmak isteyen emeklilerin, bankaların sunduğu bilgileri dikkatlice takip etmeleri gerekiyor. Bu ek ödeme, emekliler için çok anlam ifade ediyor. Bu nedenle gündemde olan ikramiye haberlerine olan ilgi de artış gösterdi.

ingbank-7

ATM kartı bulunan müşterilere müjde: 50000 TL ödenecek ATM kartı bulunan müşterilere müjde: 50000 TL ödenecek

ING Bank Maaşa Göre Ödeme Yapıyor

ING Bank, bu özel dönemde emeklilere ayrı bir promosyon sunuyor. Emeklilere sunulan 11.700 TL'nin yanı sıra, ING Bank'ta belirli maaş aralıklarına göre değişen miktarlarda promosyonlar sunulacak. Ancak bu promosyondan yararlanabilmek için emeklilerin üç yıl süresince maaşlarını ING Bank üzerinden almaları gerekiyor. ING Bank'tan alınan Otomatik Fatura Talimatları için de emeklilere ekstra promosyonlar sunuluyor. Bu ekstra ödemeler, emeklilere mali anlamda ciddi bir destek sağlıyor. Fakat emeklilerin, bu promosyonlardan tam olarak faydalanabilmek için ING Bank'tan sürekli maaş almaya devam etmeleri gerektiğini unutmamaları gerekiyor. Emeklilerin bu fırsatları değerlendirirken tüm detayları dikkatlice incelemesi ve kendi durumlarına uygun olup olmadığını gözden geçirmesi tavsiye edilir.