Emekli maaşı gelmeden nakit promosyonlar tekrar gözden geçirildi. Hangi banka 10 bin TL ödeme yapacak? Emekli promosyonunda dev adım ve güncel promosyon listesi...

Emeklilere özel banka promosyonlarına dair son güncellemeler yayınlandı. Bankalar emekli müşterilere daha cazip teklifler sunabilmek adına promosyonlarını revize ediyorlar. İşte emeklilere sunulan bazı banka promosyonlarının ödeme listesini sizler için hazırladık.

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Ödüyor?

Akbank, emekli maaşı seviyelerine göre 6 bin TL ile 10 bin TL arasında değişen promosyonlar sunuyor. Otomatik fatura talimatı ve chip-para ödemeleriyle ek avantajlar da vaat ediyor.

Denizbank emeklilere maaş seviyelerine göre 3 bin TL ile 5 bin TL arasında promosyon teklif ediyor.

Fibabanka ve Garanti BBVA ise, 4 bin 500 TL'den başlayarak 7 bin 500 TL'ye kadar promosyon öneriyorlar. Garanti BBVA ayrıca kredi kartı harcamalarında bonus teklif ediyor.

emekli2-6

Halkbank, ING Bank ve İş Bankası, emeklilere 3 bin TL ile 8 bin 500 TL arasında promosyon teklif ediyor. ING Bank özellikle otomatik fatura talimatları için ekstra nakit avantajı sunuyor.

Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor! Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor!

Kuveyt Türk, Şekerbank, QNB Finansbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası, emeklilere maaş seviyelerine bağlı olarak 3 bin TL ile 8 bin TL arasında değişen promosyonlar sunuyor. Yapı Kredi ve Türkiye Finans, otomatik fatura talimatları için ek promosyonlar da sunarken, QNB Finansbank kredi kartıyla yapılan alışverişlerde indirim fırsatı tanıyor.

Bankaların emekli müşterilere yönelik sunduğu bu cazip promosyonlar, sektördeki rekabetin emekliler üzerinden ne kadar yoğunlaştığını gösteriyor. Emeklilerin bu teklifler arasında en uygununu bulabilmeleri için detaylı bir araştırma yapmaları önerilir.