Emekliler ATM’den Anında Alabilirler! Şekerbank 2100 Lira Yapı Kredi 1500 Lira Karşılıksız Para Veriyor!

Şekerbank ve Yapı Kredi öyle kampanyalar açıkladılar ki emeklilerin yüzleri güldü! Milyonlarca emekli vatandaşımız ATM’den hemen bu paraları alabilirler. Yapmanız gereken ise oldukça basit..

Ekonomi 30.06.2021 - 13:07 30.06.2021 - 13:08 Berkay Keskin

Emeklilere özel sunulan tekliflere iki yenisi daha eklendi. Özel bankalardan olan Şekerbank ve Yapı Kredi bankaları emeklilerimize sundukları promosyon ödemelerini arttırdılar. Emeklilerimiz ise bu ödemeleri oldukça hızlı ve kolay şekilde alabilirler. Bankaların aradıkları şartlar da resmi sitelerinden paylaşıldı. Buna göre emekli vatandaşlarımız bazı koşulları yerine getirdiği takdirde anında bu ödemeleri alabilecekler. 

Merkez Bankası faiz oranlarını yükselttiğinden beri bankalar da müşteri kaybetmeye başladı. Müşteri yarışında olan bankalar birbirinden farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Önce çeşitli kredi kampanyaları sunuldu. Daha fazla müşteri çekmek için mevduat faiz oranlarını yükselten bankalar şimdi de yeni bir yola başvurdu! Şartları sağlayan emekli vatandaşlarımız karşılıksız, faizsiz anında nakit ödemesi yapılıyor! 

SADECE EMEKLİLERE VERİLİYOR ANINDA ATM’DEN ALABİLİRSİNİZ

Promosyon ödemelerinden sadece emekli vatandaşlarımız yararlanabiliyor. Uzun zamandır verilen promosyon ödemelerinde bankalar yeni fırsatlar sunmaya başladı. Daha çok müşteri çekmek için promosyon ödemelerini güncelleyen bankalar karşılıksız 2 bin 100 liraya kadar finans desteği sunuyor! 
Ülkemizdeki her emekli vatandaşımızın da bu promosyon ödemelerinden yararlanma hakları bulunuyor. Emekli vatandaşlarımızın tek yapmaları gereken ise istedikleri bankaya başvurmak. SGK emeklisi, BAĞ-KUR emeklisi ve Emekli Sandığından emekli olan kişiler kolaylıkla bu fırsattan yaranabiliyor. Bankaların promosyon ödemelerinde aradıkları ön koşul ise taahhütname. 3 yıl boyunca emekli maaşını bankadan almaya söz veren emeklilere promosyon ödemelerini almaya hak kazanıyor. 

ŞEKERBANK 2100 LİRAYA KADAR PROMOSYON VERİYOR

Özel banka Şekerbank kısa sürece önce yeni bir paket açıkladı. Kazandıran Emekli Paketi kampanyası dahilinde banka maaşını taşıyan emeklilere 375 ila 450 lira arasında promosyon ödemesi sunuyor. Aynı zamanda emekli vatandaşımız iki otomatik ödeme talimatı verirse 150 lira daha kazanıyor. 10 adat kişiyle sınırlı olmakla birlikte her banka müşterisi yaptığı emekliden ise 150 toplamda 1500 lira kazanıyor! Böylece maaşını Şekerbank’a taşıyan ve 3 yıl taahhütname veren emekliler 2 bin 100 liraya kadar ödeme alabiliyor. Vatandaşlarımız ödemeleri de banka müşterisi oldukları anda hesaplarına yatırılıyor! 

YAPI KREDİ 1500 LİRA PROMOSYON ÖDEMESİ VERİYOR

Bir diğer özel banka olan Yapı Kredi’de promosyon rakamlarını güncelledi. Milyonlarca emekliye hizmet veren banka maaşı 2 bin 500 lira üzerinde olanlara 1500 Türk lirası veriyor. Eğer maaşınız 1500 ila 2500 arasındaysa 1250 Türk lirası alıyorsunuz. 1500 Türk lirası ve altında maaşı olan vatandaşlara da bin lira promosyon ödemesi yapılıyor. 

Promosyon ödemesindense SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı emeklisi olan tüm herkes yararlanabiliyor. Aynı zaman emeklilerden bankacılık, internet şubeleri ve ATM’lerden yaptıkları havalelerden ücret talep edilmiyor. Aynı zamanda banka emeklilerinize özel 6 ay boyunca hoş geldin faizi sunuyor. Böylece emekli vatandaşlar mevduat faizlerinde yüksek faiz kazancı elde ederken ihtiyaç kredilerinde düşük faiz oranlarından yararlanabiliyorlar. Aynı zamanda emekli vatandaşlarımız Yapı Kredi tarafından özel olarak sunulan acil sağlık hizmetinden bir yıl boyunca ücretsiz yararlanma hakkına sahip oluyorlar. Bir yıl boyunca vatandaşlarımız Medline acil sağlık hizmetiyle doktorlu kara ambulansı ve telefonla tıbbi danışmanlığı ücretsiz alabiliyorlar. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@