Garanti BBVA'nın güncel promosyonları açıklandı. Emekliler bir değil iki defa bayram yaşayacak. Çünkü Nisan ayında yüksek miktarda ödemeler yapılıyor. Maaşı 7500 TL ve üstü olanlar dikkat...

Emeklilere verilen promosyon ödemelerinde olumlu gelişmeler yaşanıyor. Son zamanlarda ciddi miktarda artan promosyon miktarları, düzenli olarak güncellenmekte. Şimdi ise Garanti BBVA'nın kaç TL ödeme yapacağı merak konusu haline geldi. Çünkü Nisan 2023'te kampanyanın güncellendiği doğrulandı.

Emekliye Kaç TL Ödenecek?

Emeklilere verilen promosyon ödemesiyle ilgili en detaylı listeyi sizler için hazırladık. Maaşınıza göre değişmekle birlikte aşağıdaki ödemelerden yararlanabileceksiniz. EYT'li emekliler de bu fırsatı değerlendirebilir:

Garanti BBVA'da 3.500 TL'ye kadar alınan emekli maaşları için 4.500 TL,
3.500 – 7.500 TL arasında alınan emekli maaşları için 5.250 TL,
7.500 – 10.000 TL arasında alınan emekli maaşları için 6.750 TL,

Ziraat Bankası 120.000 TL'ye Kadar Net Ödeme Hazırladı! Banka İhtiyaç Kredisi ve Borç Kapatma Kredisi Verecek Ziraat Bankası 120.000 TL'ye Kadar Net Ödeme Hazırladı! Banka İhtiyaç Kredisi ve Borç Kapatma Kredisi Verecek

10.000 TL ve üzerinde alınan emekli maaşları için 7.500 TL promosyon ödenecek.

Başvuru Yapmanız Yeterli Olacak!

Emekli promsoyonundan faydalanmak istiyorsanız başvuruda bulunmanız yeterli olacak. 3 yıl taahhüt ile sizler de promosyonunuzu alabilirsiniz. Milyonlarca emeklinin daha önce promosyon ödemesi karşılığı maaş hesaplarını ilgili bankaya taşıdığı biliniyor. Garanti  BBVA'nın mobil uygulaması, dijital bankacılık işlemleriyle birlikte  SMS ve şube üzerinden verilen hizmetleri promosyon başvurularına açıktır.