Emekliler dikkat! Geri ödemesiz 2.000 TL ödenecek. Ancak süre az kaldı, 30 Kasım’a kadar başvuru yapın. Emekliye ek ödeme fırsatı İş Bankası tarafından resmen duyuruldu. Emekli vatandaşlara SSK, bağ-kur, emekli sandığı fark etmeden 2000 TL geri ödemesiz para verilecek. Başvuru işlemlerinin bizzat bankadan yapılması gerekiyor. Başvurular ise 30 Kasım 2021 tarihine kadar geçerli. Tek seferde 2000 TL başvuru yapan ve onay alan vatandaşların hesabına geçecek. Ödeme işlemi hemen gerçekleşirken herhangi bir geri ödeme ya da karşılık yok. Yani emekli vatandaşlarım tamamı karşılıksız olarak toplamda 2000 TL ödemeden yararlanabiliyor. Ayrıca dul ve yetim aylığı alanlar içinde bu fırsat geçerli.

Emekliye banka promosyonu ödemeleri ile ilgili süreç hala devam ediyor. Promosyon ödemesi yapan bankalardan biri de İş Bankası oldu. İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile beraber emekli vatandaşlara 3 yıllık süre için toplamda 00 TL ödeme yapılacağını ifade etti. Maaş hesabınızı İş Bankası'na taşıyarak ödeme imkanından faydalanabilir hemen 3 gün içerisinde parayı banka hesabınızdan kullanabilirsiniz. İş bankasının emekli promosyon ödemeleri aldığımız maaşa göre yapılıyor. Yeni emekli olanlar ya da maaşını İş Bankası'na taşıyanlar faydalanabilirken SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı emeklisi olmak fark etmiyor.

emekliler-dikkat-geri-odemesiz-2000-tl-odenecek-ancak-sure-az-kaldi-30-kasima-kadar-basvuru-yapi-2

MAAŞ MİKTARINA GÖRE PROMOSYON ÖDEMESİ

Tüm emekler için geçerli olan emekli promosyonu ödemesi maaş miktarına göre değişiyor. Yeni emekli olan vatandaşlar doğrudan İş Bankası'nı tercih ederek 3 yıl boyunca kalmadı tahahüdü vermeleri durumunda promosyon ödemelerini alabiliyor. Halihazırda emekli olanlar ise başka bankalardan maaş alıyorlarsa İş Bankası'na maaşlarını taşıyarak emekli promosyonu alabiliyor. Ayrıca promosyon ödemeleri emeklilerin hak sahipleri olarak bilinen dul ve yetim aylığı alanlar için de geçerli oluyor.

emekliler-dikkat-geri-odemesiz-2000-tl-odenecek-ancak-sure-az-kaldi-30-kasima-kadar-basvuru-yapi

PROMOSYON ÜCRETLERİNE ZAM YAPILDI

İş Bankası’nın emekli promosyon ödemesi kampanyasına başvurular 30 Kasım 2021 tarihine kadar geçerli. Tüm emeklileri kapsayan kampanyada bin 500 TL'den az maaş alan emekliler için 1750 TL promosyon, 1500 2500 TL arası maaş alan emekliler için bin 875 TL promosyon 2500 TL ve üstü maaş alan emekliler için ise 2 bin TL nakit promosyon veriliyor. Ödemeler için Tek şart ise maaşınızı taşımak Bunun dışında ek bir koşul bulunmuyor.

emekliler-dikkat-geri-odemesiz-2000-tl-odenecek-ancak-sure-az-kaldi-30-kasima-kadar-basvuru-yapi-3

İŞ BANKASI'NDAN EKSTRA AVANTAJLAR

İş Bankası'nın emeklilere sağladığı ayrıcalıklar sadece promosyon ödemesinden ibaret değil. Aynı zamanda SGK kapsamında emekli maaşını taşıyan tüm vatandaşlar iş Bankasının kredi kartı ürünlerini kullanmaları durumunda herhangi bir kart ücreti ödemiyor. İş bankasının internet ve mobil bankacılık hizmetlerinden de para transferlerinde ücretsiz şekilde faydalanabiliyorlar. İş Bankası bunun yanında emekli müşterilerine dönemsel kredilerinde ve mevduat hesaplarında da avantajlar sağlıyor. Emekliye özel düşük faizli kredi imkanları ve mevduat hesaplarına özel faiz oranları için İş Bankası müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.