Acil nakit ihtiyacı olan emekliler için yeni bir haber var. Ülkemizin katılım bankası olan Kuveyt Türk Katılım bankası üzerinden emekli olan kişilere promosyon verileceği açıklandı. Promosyon alacak olan kişiler bir hafta içinde hesabına para yatıracak.

Kuveyt Türk Katılım Bankası kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu bu duyuru ile birlikte, emekli maaşını kendi bankasına taşıyan kişilere 1000 TL emekli promosyonu verecek.

Maaşını Kuveyt Türk Katılım Bankası şubelerine taşıyan kişiler, ilk maaşını çektikten sonra bu bankadan 1000 TL promosyon alabilirler. Ayrıca mevcut müşterilerde daha önce promosyon almadıysa hemen başvuru yaparak 7 gün içinde hesabına 1000 TL alabilir. 

emekliler-dikkat-son-dakika-aciklama-yapildi-odeme-alabilirsiniz1

Kampanya Açıklaması Yayınlandı...

Emekli olan vatandaşlar için yapılan bu promosyon ödemelerinden yararlanmak istiyorsanız emekli maaşınızın olması ve maaşınızın boşta olup Kuveyt Türk Katılım Bankası üzerinden taşınması gerekmektedir. Kuveyt Türk Katılım Bankası şubelerine emekli maaşını taşıyan kişiler, 3 yıl boyunca maaş taşıması yapmaz ise hemen 1000 TL ödemeyi alabilir ve promosyondan faydalanabilir. Emekli maaşını Kuveyt Türk Katılım Bankası şubelerine taşıyan kişiler ayrıca bankanın diğer kampanyalarından da faydalanabileceklerdir. 

2500 TL ve üzerinde maaş alan kişiler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye 50.000 TL, 24 ay vadeye kadar ise 100.000 TL nakit kredi faizsiz olarak bu bankadan kullanabilir. Emekliye özel olarak verilecek ihtiyaç finansmanı kredisi ilk taksit ödemesinde de 3 ay ertelemeli olacak. 10.000 TL'ye kadar banka artı para imkanı sağlarken, 10.000 TL üzerinde de kredi kartı alabileceksiniz. Emekli maaşınızı Kuveyt Türk Katılım Bankası şubelerine taşıdıktan hemen sonra tüm kampanyalardan yararlanabilirsiniz.