Emekli vatandaşlar müracaat ederek Garanti BBVA'dan 2100 TL nakit ödeme alabilecekler. Peki şartlar nelerdir? Kimler Garanti BBVA'dan 2100 TL ödeme alabilir? Tüm detaylarıyla haberimizde sizlerle...

Garanti BBVA'dan emekliye müjde! Emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıyan emeklilere Garanti Bankası birçok fırsat sunuyor. 2100 TL'ye varan nakit ödeme desteği ile birlikte maaşını Garanti'den çeken emekliler birçok kampanyadan da yararlanabilecekler. Peki Garanti BBVA emekliye 2100 TL ödeme fırsatından nasıl yararlanılır? Başvuru nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde sizler için hazırladık...

Garanti BBVA Emekli Promosyon Kampanyası

Garanti BBVA, emekli maaşını Garanti'ye taşıyan ve 36 ay boyunca buradan maaş almayı taahhüt eden emekliler için büyük promosyon kampanyasını duyurdu. Garanti BBVA, maaşını Garanti'ye taşıyıp üstüne en az 2 tane otomatik fatura ödeme talimatı veren emeklilere 1800 TL nakit para ödemesinin yanı sıra 2100 TL'ye kadar yükselen avantaj paketini sunuyor. Ayrıca Garanti BBVA kredi kartına başvuru yapan emekli maaş müşterileri de her ay 100 TL ve üzeri alışverişlerinde %20 indirim şansı yakalyorlar. Ayrıca en fazla 50 TL olmak üzere 300 TL indirim kampanyası da sunuluyor.

Garanti BBVA emekli promosyon kampanyası 08.10.2010'dan itibaren emekli olan vatandaşları kapsamaktadır. Emeklilerin söz konusu kampanyadan yararlanabilmeleri için 36 aylık taahhütname ve ayrıca en az 2 otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri gerekmektedir.

Kampanya kapsamında bu dönemde verilen ek promosyon, emekli maaşını Garanti BBVA'ya yeni taşıyacak müşteriler için geçerlidir. Emekli maaşlarını zaten Garanti Bankasından alan emekli müşteriler de taahhütlerini 36 aylık sürede yenileyerek ek promosyon tutarında promosyon alabilirler.

Emekli Maaşı Garanti BBVA'Ya Nasıl Taşınır?

Emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıyıp 2100 TL'ye kadar promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen emekliler; emekli maaşlarını E-Devlet üzerinden veyahut halihazırda müşterisi oldukları bankaya müracaat ederek Garanti Bankasına taşıyabilirler. Emekli maaşı taşıma işlemleri 1-3 iş günü sürebilmektedir. Emekli maaşı taşıma işleminin ardından Garanti BBVA şubelerine müracaat ederek taahhüt vermek ve gerekli işlemleri yapmak şartıyla 2100 TL promosyon imkanından yararlanabilirsiniz.