Emekliler güne 2000 TL ödeme müjdesi ile uyandı! Başvuru için son günler, tek şartla hemen karşılıksız ödeme alın!

Emekliler güne 2000 TL ödeme müjdesi ile uyandı! Başvuru için son günler, tek şartla hemen karşılıksız ödeme alın! Emekliye Ek ödeme müjdesi ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 08.09.2021 - 12:28 08.09.2021 - 12:28 Volkan Arık

Emekliye 2000 TL Ek ödeme müjdesi bu sabah saatlerinde verildi. Ancak çok kısa süreli başvuru imkanı var o nedenle ödemeyi almak isteyen emeklilerin elini çabuk tutması gerekiyor. Bildiğiniz üzere emekli vatandaşlar Temmuz ayında maaşlarına zam almış aynı zamanda Temmuz ayında verilen bayram ikramiyesi ile birlikte emekliler adeta çifte bayram yapmıştı. Temmuz ayında sona ermesi ve ağustos ayının başlaması ile beraber emekliler için yeni bir ödeme dönemi daha başladı. Çünkü banka promosyonu dönemi geldi ve emeklilerin maaşına ek ödemeler yansıdı. Bu kampanyalar sayesinde emekliler özellikle koronavirüsle mücadele sürecinde geçirdikleri ekonomik sıkıntıları yavaş yavaş atlatıyor. Fakat banka promosyon ödemeleri için de son günler geldi çattı. Emeklilerin bir an önce karar vermesi ve maaşını taşıması gerekiyor.

Koronavirüsü mücadele sürecinde ekonomik sıkıntılar hem çalışanları hem de emeklileri olumsuz etkiledi. Ancak Temmuz ayında emekliler adeta çifte bayram yaptı ve önce maaş zammı ardından da gelen bayram ikramiyesi ile rahat bir nefes alma imkanı buldu. Emekliler için Ağustos ayında da müjdeli haberler geldi. Bankaların promosyon dönemi başlarken 2017 yılından beri uygulanan emekli promosyon ücretleri için daha önce almış olanlara da ödeme yapılıyor. Fakat artık banka promosyon ödemeleri konusunda da son günler yavaş yavaş yaklaşıyor. Bu nedenle emekli vatandaşların bir an önce kararını vermesi hangi bankadan promosyon alacaklarını belirleyerek başvuru yapmaları ve maaşlarını taşımaları gerekiyor. Peki emekli promosyon dönemi ne zaman sona eriyor? Banka promosyonu için başvuru nasıl yapılır?

emekliler-gune-2000-tl-odeme-mujdesi-ile-uyandi-basvuru-icin-son-gunler-tek-sartla-hemen-karsili-3

EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ NASIL ALINIR?

Bankalar emekli promosyon ödemeleri ile emekli vatandaşları kendilerine çekmeye aynı zamanda da ek ödeme vermeye devam ediyor. 2021 yılı emekli promosyon ücretleri için son günlerde Artık geldi çattı. Birçok banka kampanyalarını 30 Eylül 2021 son başvuru tarihi olarak belirledi. Bu tarihe kadar maaşını seçtiği bankaya taşıyan emekliler promosyon ücreti alabiliyor. Emekli promosyon ücreti imkanından faydalanabilmek için maaşınızı taşımanız ve taşıdığınız bankada 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeniz gerekiyor. Bazı bankalar sadece 3 yıl taahhüt veren Emeklilere promosyon ödemesi yaparken bazı bankalar ise ek başvuru şartları isteyebiliyor. Ya da ek şartları yerine getiren emeklilerin promosyon ücreti artıyor. Ek başvuru şartı olarak genellikle ödeme talimatı verilmesi isteniyor.

emekliler-gune-2000-tl-odeme-mujdesi-ile-uyandi-basvuru-icin-son-gunler-tek-sartla-hemen-karsili-2

2021 EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ NE KADAR?

2021 emekli promosyon ücretleri ne kadar, hangi banka ne kadar promosyon veriyor gibi soruların yanıtı da emekli vatandaşlar tarafından son günlerde yoğun şekilde araştırılıyor. Emekli promosyon ücretleri 2021 yılında en düşük 500 TL en yüksek 2000 TL olarak veriliyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bazı ek koşulları yerine getirmeniz halinde bankalardan daha yüksek emekli promosyon ücreti almak mümkün oluyor.

emekliler-gune-2000-tl-odeme-mujdesi-ile-uyandi-basvuru-icin-son-gunler-tek-sartla-hemen-karsili-1

BANKA PROMOSYONU BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bankalardan Emekli promosyonu ya da diğer adı ile banka promosyonu almak isteyen vatandaşlar e-devlet üzerinden ya da maaşlarını taşımak istedikleri bankaların şubeleri üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabiliyor. Emekli promosyon imkanından Yeni emekli olmuş vatandaşlar, 2017 yılında promosyon almış vatandaşlar ve daha önce hiç promosyon almamış vatandaşlar faydalanabiliyor. Emeklilerin başvuru yapmasının ardından maaşları hemen taşınıyor ve promosyon ödemesi de anında hesaba geçiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@