Emekliler için büyük fırsat! Ziraat Vakıf ve Halkbank 44.000 lira ödeme verecek

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Son zamanlarda kamu bankaları olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli olan vatandaşlara güncel nakit kredi kampanyaları haberleri gelmeye devam ediyor. Emekli maaşı alan vatandaşlar belirli şartlara uygun olmaları durumunda kamu bankaları üzerinden istedikleri zaman nakit kredi kullanabiliyor ve kullanmış oldukları bu kredilerde 36 ay vadeli olarak işlem yapabiliyor. 

44.000 TL Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda şartlara uygun olarak ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmeleri için banka müşterisi olması gerekmektedir. 36 ay vadeli olarak alacağınız bu kredilere başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız sizler de bu bankalar üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesapları aracılığı ile birlikte 1.79 faiz oranlarından yararlanarak Kredi kullanabilirsiniz.

Emeklilere 36 ay vadeli kredi

Emekli maaşı alan vatandaşlara ihtiyaç kredisi ödemesi verecek olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yapmış olduğu Bu kampanyada başvuruları internet sitesi üzerinden alacak. Bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek onaylanan kredilerinizi de hemen aynı gün içinde isterseniz internet bankacılığı kullanıyorsanız bankalara mobil uygulamaları üzerinden hesabınıza yatırabileceksiniz.

Bankalar ayrıca sizlere ihtiyaç kredisi ödemelerini mobil uygulamalar haricinde banka şubeleri üzerinden bireysel müşteri temsilcisi üzerinden de yapmaktadır. Nakit ihtiyacı olan tüm emeklilerin başvurularını gerçekleştirerek emekli maaşı hesapları üzerinden alacakları bu kredilere başvuru şartlarına uymaları durumunda istedikleri zaman Başvuru yapabilecek ve onaylanan kredilerde bankalardan hemen kullanılacaktır.