Emekliler İçin Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve Akbank El Ele Verdi! Emekliye 60.000 TL Ödeme Yapacak!

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen kredi politikalarına uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri yapılacağı haberi verildi. Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan kampanyada, Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Akbank, yapmış oldukları 24 ay vadeli kredi kampanyası ile birlikte emekli olan vatandaşlara umut olmaya devam ediyor. üç bankanın da kendi resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış oldukları haberlerle birlikte Kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli 60000 TL 24 ay vadeli kredi ödemesi yapılacağı açıklandı. 

ZİRAAT BANKASI 

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvuruları, kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan kredi ödemelerinde ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanıyor. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde de nakit kredi kullanacak olan kişileri hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden verilmektedir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi ödemelerinize hemen işlem yaparak, hesabınıza yatırabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden indirmiş olduğunuz mobil uygulama üzerinden de kredi başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilir, onaylanan krediyi hesabınıza yatırabilirsiniz. 

GARANTİ BANKASI VE AKBANK 

Garanti Bankası ile birlikte Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan emekler 60000 TL kredi ödemesi almak istiyorlarsa banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan internet bankacılığı üzerinden işlem yapabiliyor. Emekli maaşınızı Garanti Bankası ile birlikte Akbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, sizler için hazırlanmış olan faiz oranlarından da yararlanarak, ihtiyaç kredinize hızlı birşekilde kullanabilirsiniz.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak destek kredilerinden de faydalanabilirsiniz. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeleri durumunda da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmalarına olanak sağlayacaktır. Garanti Bankası ile birlikte Akbank'ın resmi internet sitelerine girerek, kampanya detayları hakkında bilgiler alabilirsiniz.