Emeklilerin merakla beklediği IBAN üzerinden ödeme için geri sayım başladı. 9000 TL'lik ödeme SSK'lısından Bağ-Kur'lusuna kadar herkesi ilgilendiriyor. Ancak 5 gün sonra verilen sürenin sonuna gelinecek.

Emeklilere ödeme için müjdeli haber verilmişti. Peki birkaç gün sonra sona erecek 9000 TL ödeme fırsatına dair ne biliyoruz? SGK'lı emeklilere ödenen nakit promosyonda önemli gelişmeler yaşanıyor. Emekliler için sevindirici haberler peş peşe geliyor! Son dakika gelişmesi olarak, Ekim ayında emeklilere özel promosyon ödemelerinde değişiklik yapıldı. Açıklanan listeye göre, SSK, Bağ-Kur ve memur emeklileri için bazı bankaların 9000 TL ek promosyon ödemesi yapacağı belirtildi. Peki, bu avantajlı fırsatlar neler? İşte merak edilenler:

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Emekli Promosyonlarında Güncelleme Var!

Ekim ayında emeklilere özel bir müjde daha geldi: Emekli maaşını alan vatandaşlara, "5.000 TL Cumhuriyet İkramiyesi" verilmesi planlanıyor. Bu özel ikramiye, Kasım'ın ilk haftasında emeklilere sunulacak. Üstelik bu ödenek sadece çalışan emekliler için değil, çalışmayanlar için de geçerli olacak.

9000 TL'lik Özel Fırsat!

Emekli vatandaşlara yönelik bu özel teklif kapsamında, belirlenen tarihler arasında başvuran emeklilere 9.000 TL ödeme yapılacak. Bu ödemelerin öne çıkan bankaları arasında Garanti Bankası, İş Bankası, QNB Finansbank, Türkiye Ekonomi Bankası ve Akbank gibi önemli isimler bulunuyor. Emekli vatandaşlar, seçtikleri banka ile 3 yıllık anlaşma yaparak bu avantajlı tekliften faydalanabilecekler.

Promosyon Ödemeleri Ne Zaman Başlıyor?

14 Ekim tarihi itibariyle emekli promosyon ödemeleri başlatılacak ve Ekim sonuna kadar bu ödemeler devam edecek. Ancak, Kasım ayında promosyon miktarlarında değişiklikler olabileceği için emeklilerin Ekim ayı fırsatından yararlanmaları öneriliyor.