SSK ve Bağ-Kur’lu emeklinin alacağı bu ödeme ile beraber milyonlara müjdeli haber verilecek. Emeklilere kaç bin TL ödeme yapılacak? Son zamanlarda sıkça sorulan bu soru yanıt buluyor. 2023 yılına gireceğiz ve emekli bu sürprizden daha yeni yararlanabilecek.

Milyonlarca emeklinin yakından takip ettiği detaylar ve dahasıyla ilgili bilgiler verildi. Emeklilere yapılacak banka ödemesinde son durum nedir? Hesaplara aktarılacak 7500 TL’ye dair bilinmeyenler paylaşılacak. İşte milyonları kapsayan banka haberiyle birlikte emeklilere sürpriz ödeme haberi…

Bankalar Emekliye Promosyon Ödüyor!

Promosyon ödemesi kapsamında emeklilere sağlanan ayrıcalıklar dikkat çekiyor. 7500 TL’ye varan ödemeler neticesinde sizler de fırsatlara sahip olabilirsiniz. Hangi banka emekliye yüksek promosyon vermekte sorusunun yanıtını arayacağız. Öte yandan emeklilere yalnızca promosyon verilmeyecek. Aynı zamanda FAST, EFT ve havale ücretlerinden de kesinti yapılmayacak. Üstelik belirli bir TL’ye kadar emeklilerin günlük ATM çekim limiti artırılacak. Haliyle emekli vatandaşların söz konusu banka ile yapacağı taahhütlü promosyon anlaşması oldukça önemli.

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

Yüksek Promosyon Veren Bankalar!

Hangi banka yüksek emekli promosyonu veriyor diye merak ettiyseniz aşağıdaki bankaları kontrol etmekte fayda var:
Yapı Kredi: Emeklilere en yüksek 7500 TL promosyon ödemektedir.
Akbank: Emekli promosyonu olarak verdiği 7500 TL ile biliniyor.
Kamu Bankaları: Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ise son zamla birlikte 5000 TL’ye kadar emekli promosyonu ödemektedir.