Emeklilere 1 Eylül tarihinden itibaren 2800 TL nakit avans vereceğini açıklayan Garanti, Vakıf ve Ziraat Bankası...

Son dakika: Emeklilere 1 Eylül tarihinden itibaren 2800 TL nakit avans vereceğini açıklayan Garanti, Vakıf ve Ziraat Bankaları resmen açıkladı... İşte detaylar...

Ekonomi 02.09.2021 - 19:04 02.09.2021 - 19:05 Vural Pars

Emeklilere 1 Eylül tarihinden itibaren 2800 TL nakit avans vereceğini açıklayan Garanti, Vakıf ve Ziraat Bankaları resmen açıkladı. Bu bankaların açıklaması ile birlikte ihtiyaç sahibi birçok müşteri anında üç bankanın da  sık ziyaretçisi oldu. Türkiye’nin önde gelen bankalarından Ziraat Bankası emeklilerin daima yanında olmak adına müşterilerin ihtiyaçlarına göre kredi avantajları sağlamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her vatandaş ziraat bankası emekli kampanya ve avantajlarından kişiye özel kredi ve imkanlardan  yararlanabilir.

Ziraat Bank müşterisi olan emekliler Ziraat Bank mobil uygulaması üzerinden 2800 TL nakit avans başvuru yapabilecek. Başvurusu kabul gören müşterilerin anında hesaplarına yansıtılacak olan bu limit artırılabilir olacağı bildirilmiştir.

Garanti BBVA Bankası Emeklilere Nakit Avans

Garanti BBVA bankası yakın zamanda birçok emekli müşterisi için nakit avans imkanı vereceğini açıkladı. Bu açıklama ile bir hayli ilgi ve başvuru toplayan Garanti BBVA bankası bu imkanı ile sınırlı kalmayacağını ve yeni kampanyaların emekli vatandaşlarımız için verileceğini de açıkladı. Bu nakit avans imkanı ile emekli vatandaşlarımız belirli ihtiyaçlarını karşılama imkanı sağlanıyor. Ancak bu kampanya 1 Eylül tarihinden itibaren alınabileceğini altı çizildi. Bu süreye kadar başvuru yapan kişiler emeklilik cüzdanı ile en yakın Garanti BBVA bankasına gidip başvuru yapabilir. Bu nakit avans imkanı için kişiden birçok farklı şart istenebilir. Bu şartlara bağlı olarak nakit avans imkanı sunulup sonrasında kişiden ödeme alınmaz.

Vakıfbank Bankası Emeklilere Nakit Avans

Vakıfbank bankası yakın zamanda yaptığı duyuru ile birçok emekli vatandaşına 2.800 TL’ye varan Nakit Avans imkanları sunuyor. Bu nakit avans imkanı için emekli vatandaşlardan belli şartlara talep edip 1 Eylül itibari ile tüm emekli  vatandaşlar için imkan sağlıyor. Bu şartlardan en önemlisi ise kişinin emekli maaşını Vakıfbank aracılığı ile almasıdır. Yani kişi her ay düzenli olarak emekli maaşını Vakıfbank aracılığı ile alıyor ise bu nakit avans imkanına başvuru yapabilir. Başvuru sırasında kişinin şubeye giderek ek belge vermesi istenebilir.

e55

Emekli olan kişinin var ise başka ek geliri bunu belgeleyen kira kontratı yada gelir belgesi gibi belgeleri ilgili bankaya işletmeleri gerekir. Bununla birlikte nakit avans alacak kişinin her hangi bir kredi veya kredi kartı borcunun bulunmaması gerekir. Çünkü bu sebeple banka sizlere nakit avans veremez. Bununla birlikte herhangi bir kredi veya kredi kartı borcu sebebi ile haciz olan Emekli vatandaş da bu nakit avans imkanından yarar alamaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@