Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli vatandaşlarımız için iyi haberleri peş peşe açıklıyor. Bu anlamda borçlarını kapatmaları için bankalara talimat verildi.

Ziraat Bankası, VakıfBank ve de Halkbank faizsiz 40.000 TL nakit ödeme yapıyor! Üstelik ödemeler 3 ay ertelemeli olarak Ziraat Bankası, VakıfBank ve de Halkbank faizsiz 40.000 TL nakit ödeme yapıyor! Üstelik ödemeler 3 ay ertelemeli olarak

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Emeklilere 100.000 TL borç kapatma kredisi veriliyor! Emeklilere özel olarak açıklanan ve cazip fırsatların sunulduğu bu kredi büyük ses getirdi. Kampanyanın detayları merak edildi ve pek çok insan tarafından araştırılmaya başlandı. İki senedir süren pandeminin yıkıcı etkilerinin de getirisiyle ekonominin kötüye gittiği biliniyor. Durum böyle olunca nakit sıkıntıları sıklıkla yaşanmaya başlanmıştır. Krediler de böylece önem kazandı.

Emeklilere Özel Cazip Kredi Fırsatı

İnsanların ne zaman ve nerede acil nakde gereksinim duyacaklarını belirlemek zordur. Ekonominin durumu da göz önüne alındığında bu tür ihtiyaçlarının oluşma sıklığının arttığını söylemek mümkündür.

Nakit sıkıntısının giderilebilmesi adına bazı kampanyalar kamuoyuyla paylaşılmaya başlandı. Kısa bir süre önce başlayan bu kampanya ile emeklilerin nakit ihtiyacı avantajlı bir şeklide giderilecek.

Faizin olmadığı ve avansın verildiği kredi kampanyasında emeklilerin yanında sigortalı çalışanlar da bu fırsattan yararlanabilecek.

Bu kişilere sunulan kampanya ayrıca krediyi kullanan kişilere otuz altı ay taksit sunmaktadır. Geri ödemeleri için de bazı düzenlemelerin yapıldığı biliniyor. Kredinin yanı sıra verilen avans ayrıca insanların dikkatini cezbediyor.

Bu anlamda Akbank, İNG Bank ve Kamu bankaları emekli vatandaşlarımız için 100.000 TL borç kapatma kredisi vermek için hazırlıklara başladılar. 

ilan365.net özel haber