Emeklilere 1.860 TL Emekli Promosyon Kampanyası, Son Başvuru 22 Haziran 2021

Emekli maaş ödemeleri ile ilgili, Denizbank yeni bir promosyon kampanyası ile müşterilerine umut oldu.

Ekonomi 06.06.2021 - 22:34 06.06.2021 - 22:35 Berkay Keskin

Emekli maaş ödemeleri ile ilgili, Denizbank yeni bir promosyon kampanyası ile müşterilerine umut oldu. Maaşını DenizBank üzerinden alan emekliler, 1860 TL'ye kadar emekli promosyonları alabilecekler. Sgk ile anlaşmalı olan bankaların yapmış olduğu, emekli promosyon kampanyalarına, bankalarda kendi politikalarına uygun olarak eklemeler yaparak, yüksek emekli promosyonu vermek istemektedirler. Emekli olan kişiler için bankalar bu şekilde kampanyaları, yaptıkları zaman yüksek emekli promosyonu alarak emekli maaşlarında, kendi bankalarına çekmektedirler. Emekli maaşınızı, Denizbank üzerinden kalıyorsanız veya deniz, banka maaş taşıması yapmak istiyorsanız, yüksek emekli promosyonu alabiliyorsunuz. 

Denizbank'ın Yeni Emekli Promosyonu Nedir?

Denizbank üzerinden sadece emeklilere özel olarak verilen emekli promosyonları 1860 TL'ye kadar çıkabiliyor bunun için bankanın emekli olan kişilerden bazı istediği şartlar vardır. 2500 TL ve üzerinde emekli maaş alan kişiler 1500 TL'ye kadar emekli promosyonu alabiliyorlar. Bu promosyon haricinde ayrıca arkadaşını veya eşini getirenlere de banka promosyon veriyor. Kişilerin maaşlarına göre sizlere ödemeler yapılacaktır. En fazla 5 kişi getirebiliyorsunuz. Bu şekilde maaşınız da 1860 TL'ye kadar çıkıyor. Daha düşük maaş alan kişilerin daha düşük ödemeler aldığını söyleyebiliriz. 

Denizbank'a Maaş Taşıma

Denizbank emekli promosyon kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız, emekli maaşınızı, Denizbank üzerinden almanız gerekiyor. Maaşınız, Denizbank'ta değilse ve üzerinde herhangi bir bloke yoksa Denizbanka maaşınızı taşıyarak, 3 yıllık kontrat yapıp, 1860 TL promosyon alabilirsiniz. Denizbank ayrıca emeklilere promosyon haricinde de kampanyalar yapmaktadırlar. 

Denizbank maaş, taşıma işlemleri yapan kişiler ATM'ler üzerinden günlük 3000 TL'ye kadar para çekme işlemleri yapabilmektedir. Denizbank, mobil uygulaması, Denizbank, İnternet Şubesi ve ATM'ler üzerinden yapacağınız EFT ve havale işlemlerinde, emekli maaşınızın olduğu için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Emekli maaşınızı Denizbank şubesinden almaya devam ederseniz banka sizlere hızlı kredi onayı verecektir. Emekli maaşı alan kişilere e mevduat hesabı açılması durumunda 6 ay boyunca en yüksek vadeli olan Hoşgeldin faizi ile işlem yaparak paranıza para katabilirsiniz. 

Denizbank, emeklilere en güzel yapılan kampanyalardan bir tanesi de bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. Bu kampanya katılarak yüksek limitte kredi kullanabilir ve masrafsız kredi seçenekleriyle 36 ay vadeli işlem yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@