Emeklilere 2.000 TL Nakit Avans Ödemesi… Bugün Resmen Başladı, Bankalardan Artı Puan Aldı

Emeklilere 2.000 TL Nakit Avans Ödemesi… Bugün Resmen Başladı, Bankalardan Artı Puan Aldı. Son dakika emekli ödemeleri başladı. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 25.10.2021 - 11:47 25.10.2021 - 11:48 Vural Pars

Emeklilere 2.000 TL Nakit Avans Ödemesi… Son dakika olarak gelen müjde ile emeklilere 2.000 TL nakit avans ödemesi yapılacak. Emekli olanlar 2.000 TL ödemeyi nasıl alacak? Detaylar geliyor...

Emekli olanlara verilecek nakit avans limitleri 2.000 TL ye yükseltilmesi haberi bankalardan geldi. Özel ve kamu bankalarınca yapılacak olan kampanya duyurusu ile emeklileri heyecan sardı. Emekli vatandaşlar 2.000 TL ye kadar artı para alma imkânına sahip olacak.

Emeklilere verilecek olan nakit avans limitleri 2.000 TL ye kadar yükseltildi. Nakit avans olarak 2.000 TL tutarda işlem yapacak olan bankalar, kişilerin hesaplarına avansları yatırabilmeleri için emekli maaşlarını ilgili bankaya taşıyanlara imkân tanıyacak.  Emekli maaşlarını bu bankalardan alan kişilere onay verilecek.

Verilecek olan nakit avans için, bankalar ilgili kişilere kredi notuna göre onay verecek. Verilen 2.000 TL nakit avans ATM üzerinden istenildiğinde çekilebilecek.

Ziraat Bankası’ndan emekliye 2.000 TL nakit avans imkânı

Kamu bankası olarak hizmet sunan Ziraat Bankası emekli olan müşterilerine sürekli olarak kampanya düzenleyerek kredi alma ve nakit avans imkânları sunarak rahat nefes almaların sağlamaktadır. Nakit avans almak için başvuru yapmak isteyen emekliler, Ziraat Bankası üzerinden maaş almaları durumunda banka şubelerine uğrayarak ya da bankanın resmi internet sitesini ziyaret ederek kendi hesapları üzerinden artı para adı adlında kredili mevduat hesabı için başvuru yapabilirler.

İş Bankası'ndan 2.000 TL nakit avans

İş Bankası üzerinden 2.000 TL tutarında nakit avans için İşCep uygulamasını kullanan müşteriler nakit avans limiti için başvuru yapabilir. Emekli maaşı İşbank üzerinden alınması durumunda internet bankacılığı için kullanılan şifre ile uygulamaya girilerek başvuru yapılabilir.

emeklilere-2000-tl-nakit-avans-odemesi-bugun-resmen-basladi-bankalardan-arti-puan-aldi

Vakıfbank'tan 2.000 TL Tutarında Artı Para

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank’tan emekli maaşı alan kişiler acil nakit ihtiyaçlarında artı para alabilirler. 2.000 TL tutarındaki nakit parayı alabilmek için mobil uygulama üzerinden veya müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapabilirler. Emekli maaşı hesabı üzerinden yapılan başvuruda kredi notu yüksek olanlara en fazla 10.000 TL ye kadar artı para verilmektedir. Sizler de artı paradan faydalanmak istiyorsanız başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@