Emeklilere 2000 TL Nakit Promosyon Kampanya Fırsatı! Son Tarihi Kaçırmayın

Emekli maaş ödemeleriyle ilgili Yapıkredi, Garanti BBVA ve QNB Finansbank'tan promosyon müjdesi geldi! Yapıkredi, Garanti BBVA ve QNB Finansbank yeni bir promosyon kampanyasını başlattı. Maaşını Yapıkredi, Garanti BBVA veya QNB Finansbank'a taşıyan bütün

Ekonomi 21.04.2021 - 23:54 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Emekli maaşınızı Yapıkredi, Garanti BBVA ve QNB Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz süre boyunca, söz konusu bankaların Mobil, İnternet Şubesi, ATM'lerinden yapacağınız bütün Havale işlemlerinde ücret alınmayacaktır. Bankalar ayrıca 3 yıl boyunca ödeme sözünüze 2000 TL tutarında promosyon ödemesi gerçekleştirecek! Bankadan bankaya değişen promosyon tutarları, 2021 yılında da emekli vatandaşlara ödenmeye devam ediyor. Yapıkredi, Garanti BBVA ve QNB Finansbank tarafından duyurulan yeni promosyon kampanyasının detayları merakla bekleniyordu. Yapıkredi, Garanti BBVA ve QNB Finansbank, yeni promosyon müjdesini resmen duyurdu!

Yapıkredi, Garanti BBVA ve QNB Finansbank Emekli Promosyon Müjdesi! 

- Banka ATM'lerinden 3.000 TL günlük para çekme limiti mevcuttur.
- Medline acil sağlık hizmeti üyeliği bulunmaktadır.
- Doktorlu kara ambulansı ve telefon ile tıbbi danışmanlık hizmetlerinden 1 sene boyunca ücretsiz olarak faydalandırılır.
- TL Vadeli mevduat hesabınıza 6 ay boyunca hoş geldin faizi işler.
- SGK Maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyarak banka üzerinden ilk maaşını aldığı tarih öncesindeki 2 ay içerisinde vadeli mevduatı olmayan emekli müşteriler kampanyadan yararlanabilmektedir.
- Avantajlı faiz oranı ile Bireysel İhtiyaç Kredisi Kullanımı ve Ücretsiz Düzenli Ödeme avantajı sağlanıyor.

Maaş Ödemeleri Almak İçin Ne Yapılmalı?

Yapıkredi, Garanti BBVA ve QNB Finansbank  müşterisi olan vatandaşlar yalnızca nüfus cüzdanı ile en yakın şubeye gitmeleri yeterlidir. 444 0 444 / 0850 222 0 444 numaraları üzerinden Müşteri İletişim Merkezi ile iletişime geçebilir ya da Bireysel İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobili, e-Devlet kanalları üzerinden SGK emekli maaşını Yapı Kredi'ye taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi müşterisi değilseniz eğer e-Devlet ya da SGK Müdürlükleri aracılığıyla SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi bankasına taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Emekli Olacaklar

Yeni emekli olacak vatandaşlar için; SSK ya da Bağ-Kur'dan emekliliği gerçekleştirecekseniz e-Devlet / SGK Müdürlüklerine gerçekleştireceğiniz başvuruda, Emekli Sandığı'ndan emekli olacaksanız eğer çalışmakta olduğunuz kuruma ileteceğiniz emeklilik başvuru dilekçesi içerisinde Yapı Kredi'yi tercih edebiliyorsunuz.

2000 TL'ye Kadar Promosyon Müjdesi

Bu kampanyadan 1 Nisan 2021 ve 31 Mayıs 2021 tarihleri içerisinde emekli maaşını üç sene boyunca Yapı Kredi bankasından alma taahhüdünde bulunan banka müşterileri, 2000 TL'ye varan nakit promosyon imkanından faydalanabilmektedir.

Promosyon Taahhütnamesi'nin imzalanmasının ardından ek bir şart bulunmaksızın; bir aylık net gelir 1.500 TL'ye kadar ise 1.200 TL, 1.500 TL ve 2.500 TL arasında ise 1.500 TL, 2.500 TL'nin üzerinde ise eğer 2000 TL nakit promosyon ödemesi alma hakkı kazanır.

Başvurular Başladı!

2000 TL'ye varan promosyon kampanyası çerçevesinde promosyon başvuru işlemleri Yapıkredi, Garanti BBVA ve QNB Finansbank Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve Şubeler aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Sosyal Güvenlik Kurumu üzerinden bitden fazla gelir ya da aylık ödemesi alınıyor olması halinde ödenecek olan miktarı, şartların sağlandığı tarihten itibaren, Banka aracılığıyla yatan en son gelir aylık miktarının toplamı göz önüne alınarak hesaplanmaktadır ve tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@