Emeklilere 5 gün içinde ödeme olacak: Son dakika banka açıklama yaptı! Yeni yıla parasız girmeyin

2022 yılı biterken, emekli olan vatandaşlara acil ihtiyaçlarında kullanabilecekleri kredi, araştırmalarını yapmaya devam ediyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda 2022 yılı içerisinde yapacağınız tüm işlemlerde kamu bankaları, sizlere destek olmaya devam edecek. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası başta olmak üzere, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman kredi kullanabileceksiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden maaş alan tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz 100000 TL'ye kadar ise gelir belgili kredileri, kamu bankaları üzerinden emekli maaş almaları durumunda hemen gerçekleştirebilmektedir. başvurularını gerçekleştirecek olan tüm yemekleri uygun faizlerle ve devlet destekli olarak krediler ödenecek ve daha önce kredi alıp, düzenli ödeyen, vatandaşta daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilmektedir. 

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli başvurusu nasıl yapılır?

50000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak kullanabileceğiniz kredileri banka müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kolay birşekilde alabilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası Halkbank VakıfBank şubesine giderek de kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve bu bankanın, sizler için yapmış oldukları kampanyalara katılabilirsiniz. Emekli maaşınızı ilk defa kamu bankalarına taşıyarak, kredi kullanmak istiyorsanız, maaş, taşıma işlemleri sonrasında ihtiyaç kredisi başvurunuzu yaparak, yüksek limitli krediler alabilir ve diğer bankalardaki olan borçlarınızı da kapatabilirsiniz.