Emeklilere müjdeler peş peşe geliyor. O Bankadan emeklilere 10 maaş tutarında faizsiz kredi duyurusu sevinç yarattı.

Son yıllarda yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle geçim sıkıntısı yaşayan emekli vatandaşlara yönelik müjdeler peş peşe geliyor. Bu müjdelere bir yenisi o banka tarafından duyuruldu! Emekli bir vatandaş, maaşının 10 katı kadar faizsiz ve üç ay geri ödemesiz kredi kullanabilecek. Acil nakit ihtiyacı çeken emeklilere özel faizsiz kredi avantajının tüm detaylarını haberimizde sizler için derledik...

Son dönemde artan enflasyon ve yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle geçinmekte zorluk yaşayan emeklilere gerek Devlet gerekse özel ve kamu bankaları tarafından müjdeler peş peşe geliyordu. Özellikle son aylarda emekli promosyon ödeme miktarlarının yükseltilmesi, acil nakit ihtiyacı çeken emeklilere adeta nefes oldu. Ancak halen daha acil nakit ihtiyacı bulunan emekliler, düşük faizli ve hatta faizsiz kredi paketlerini araştırıyordu. Yeni yıla borçsuz girmek ve acil nakit ihtiyaçlarını çözmek isteyen emeklilere müjde Ziraat Katılım Bankası'ndan geldi!

Milyonlarca emekliyi sevindiren bir müjde daha geldi. Ziraat Katılım Bankası tarafından yapılan açıklamayla faizsiz ve üç ay geri ödemesiz kredi paketi duyuruldu. Emeklilere özel olarak duyurulan kredi kampanyasına duyurudan itibaren talep patlaması yaşanıyor. Emekli maaşı alıp aylığını Ziraat Katılım bankasından çeken tüm banka müşterileri bu kampanyadan yararlanabilecek. Üstelik maaşını Ziraat Katılım bankasına taşıyan emekliler de faizsiz kredi kullanabilecek. 

Ziraat Katılım Faizsiz Emekli Kredisi

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Zirat Katılım Bankası, emekli müşterilerine özel olarak duyurduğu faizsiz ve üç ay geri ödemesiz kredi fırsatıyla büyük avantajlar sunuyor. Ayda 750-1000 TL taksitle, 10 kat maaşınız tutarında faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Faizsiz emekli kredisi başvuruları gerek Ziraat Katılım Mobil, gerek Ziraat İnternet şubesi ve de Ziraat Banka şubeleri üzerinden alınıyor. Başvurusu onaylananların vadesiz-TL mevduat hesaplarına 10 maaşı tutarında nakit ödeme anında aktarılıyor.

Kredi kullanan vatandaşlar, kredi başvurusu esnasında faizsiz seçeneğini ve geri ödeme planını özelleştirebiliyor. Kredi başvurusunda bulunan emekliye en uygun ödeme planı oluşturuluyor.