Emeklilere Bu Hafta İçin Ödeme Yapılıyor! Acil Para İsteyen Emeklilere Duyuru!

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Emekli maaş hesabı bulunan vatandaşların, başvuru işlemlerini gerçekleştirerek acil para ihtiyacını da bulunan emeklilerin para ihtiyaçlarının hemen karşılanması gibi bir imkan, özel bir kredi kapsamında geliştirilmektedir. Özellikle nakit olarak kredi kullanmak isteyen emekli vatandaşlar, bu iki bankanın kredi koşullarını yerine getirmeleri takdirde, gün içerisinde hatta birkaç dakika içerisinde ödemelerini kendi hesaplarına aktarabileceklerdir. Özellikle bankalar tarafından uygulanan kredi şartlarına uyum sağlamaları takdirde hemen olabilecekleri bu ödeme de 50.000 TL tutarındaki nakit ödemeleri istedikleri gibi değerlendirebileceklerdir. Kredinin başvuru koşulları ise yazının devamında sizlere sunulmaktadır.

Özellikle emekliler ile ilgili bir çok özel bankadan destek ve önemi kredi kampanyaları son zamanlarda geliştirilmektedir. Buna göre emekli vatandaşların maaş seviyelerini düşük olması ve giderek artan hayat koşullarından kaynaklı olarak emekli vatandaşlar, kendi emekli maaşlarını farklı bankalara taşıma gibi özellikleri olabilmektedir. Buna göre DenizBank ve Yapı Kredi tarafından sunulan en son kampanya kapsamında emekli maaşlarını bu iki bankadan birine taşıyan ve üç sene boyunca bu bankalardaki maaşlarını alacaklarına dair sözleşme imzalayan emekli vatandaşlar, hem maaş promosyonu alabilecekleri gibi aynı zamanda promosyonun yanında 50.000 TL tutarındaki nakit kredi olanaklarından da hemen faydalanabileceklerdir.

Bu iki banka üzerinden bireysel olarak maaşlarımıza taşıdıktan sonra promosyon ödemelerinin yanında bir de özel kredi kampanyasından faydalanabilmek istiyorsanız hemen bu bankaların mobil uygulamasına giriş yapabilir ya da banka şubelerine başvurarak gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.